امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 02:11
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اولین جلسه شورای اداری گناباد در سال جدید برگزار شد

بنایی-نبی-پور-صادیقیاولین جلسه شورای اداری گناباد در سال95 با سخنرانی امام جمعه، نماینده منتخب وفرماندار، گزارش‎کار رییس دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد شهید و آموزش و پرورش و معرفی روسای جدید ارشاد، ورزش و جونان و معاون فرماندار برگزار شد
95.1.29
امام جمعه گناباد:
احیای واحدهای تولیدی در حال تعطیل گناباد به حمایت مسئولین نیاز دارد
امام جمعه گناباد گفت: متاسفانه در گناباد واحدهای تولیدی که در آستانه تعطیلی هستند نیازمند کمک و حمایت مسئولین هستند تا به چرخه تولید بازگردند.
به گزارش ندای گناباد، حجت الاسلام حسن صادقی نسب صبح امروز (یکشنبه) در اولین جلسه شورای اداری گناباد در سال ۹۵ که به یاد سردار شهید محمد معلمی و در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، گفت: بنا بر آیات قران کریم، مومنین باید تلاش کنند از تسلط فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی دشمنان خارج شوند و در این راستا با پیروزی انقلاب اسلامی خوشبختانه استقلال های خوبی در زمینه سیاسی و نظامی در کشور حاصل شده است.
صادقیوی اظهار کرد: متاسفانه در حوزه فرهنگی و اقتصادی ضعف های بزرگی در کشور وجود دارد لکن امید است با تلاش های قوای سه گانه و مردم و اقدامات علمی، این ضعف ها بویژه در حوزه اقتصاد برطرف شود.
حجت الاسلام صادقی درخصوص اقدامات عملی برای تحقق شعار سال در گناباد گفت: متاسفانه در گناباد واحدهای تولیدی که در آستانه تعطیلی هستند نیازمند کمک و حمایت مسئولین هستند تا به چرخه تولید بازگردند.
وی ادامه داد: همچنین کارآفرینان و تولید کنندگان که نقش بسزایی در اشتغال و تولید دارند، باید اقدامات لازم را در جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود بردارند.
باید مدیران گنابادی در صف مردم باشند
بناییحمید بنایی، نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در دهمین مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه پس از بیان سخنانی در خصوص انتخابات و روند برگزاری آن گفت: باید مدیران گنابادی در صف مردم باشند چراکه ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین مشکل آفرین است.
وی افزود: مدیران گناباد باید رابطه خود را مدیران استانی مستحکم نمایند و در این راستا می توانند از ظرفیت فرماندار و بنده استفاده نمایند.
بنایی در سومین توصیه خود به مدیران گفت: مدیران باید قدردان سرمایه گذاران در گناباد باشند و نباید سرمایه گذار گرفتار پیچ و خم ادارات شود.
 
صیانت از کسب و کارهای موجود گناباد در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار موثر است
نبی-پورمحمدعلی نبی پور، فرماندار گناباد نیز در جلسه شورای اداری گناباد حوزه های اقتصاد مقاومتی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی را ۴ محور اصلی دولت در سال جاری برشمرد و افزود: باید اقدامات در حوزه اقتصاد مقاومتی به گونه ای اجرایی شود که در زندگی مردم ملموس باشد و در این راستا باید تمامی مدیران گناباد برنامه ها و طرح های خود را برای اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومنی اعلام نمایند.
وی افزود: صیانت از کسب و کارهای موجود در گناباد و کمک به آنها در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار موثر است.
نبی پور ادامه داد: یکی از مزیت های نسبی گناباد، حوزه گردشگری است و باید زیرساخت های لازم در این حوزه فراهم شود چراکه در تحقق اقتصاد مقاومتی موثر است.
فرماندار گناباد در خصوص حوزه های عمرانی گناباد اذعان کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام گناباد از جمله زندان، بیمارستان علامه بهلول، راه های مواصلاتی و گازرسانی به روستاها در دستور جدی امسال قرار دارد چراکه عدم تکمیل این پروژه ها برای دولت تنها ضرر و زیان دارد.
نبی پور یکی از حوزه های مهم در گناباد را آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود: حفاظت و صیانت و اولیت بندی آسیب های اجتماعی دو اقدام مهم در حوزه اجتماعی گناباد در سال ۹۵ می باشد که در این خصوص باید تمامی دستگاه های دخیل در امر آسیب های اجتماعی اقدامات لازم را انجام دهند.

کارکنان ادارات گناباد از خانواده شهدا و ایثارگران دلجویی می کنند
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گناباد گفت: در سال ۱۳۹۵ با برنامه ریزی انجام شده توسط فرمانداری گناباد، کارکنان هر اداره شهرستان از ۵ خانواده شهید و ایثارگر در طول سال سرکشی و دلجویی خواهند نمود تا همه مسئولین شهرستان از معنویت خانواده های محترم شاهد بهره کافی و وافی را ببرند.
به گزارش ندای گناباد، جواد حامدزاده صبح امروز (یکشنبه) در جلسه شورای اداری گناباد که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد، گفت: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت طلبی کسانی است که با بهره گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار نموده و به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند.
وی اظهار کرد: لذا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نه تنها یک وظیفه دینی است بلکه با امنیت ملی کشور گره خورده است وامروزه باشرایطی که درحال جنگ خطرناک نرم هستیم توجه به این فرهنگ اسلامی و ملی بسیار مهم و بهترین گزینه جهت مقابله با جنگ نرم است.
وی یکی از اقدامات بنیاد شهید وامور ایثارگران را سرکشی و دلجویی خانواده های شهدا و ایثارگران عنوان کرد و افزود: در سال ۱۳۹۵ با برنامه ریزی انجام شده توسط فرمانداری گناباد، کارکنان هر اداره شهرستان از ۵ خانواده شهید و ایثارگر در طول سال سرکشی و دلجویی خواهند نمود تا همه مسئولین شهرستان از معنویت خانواده های محترم شاهد بهره کافی و وافی را ببرند.
حامدزاده ادامه داد: برگزاری یادواره شهدا با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد یکی از برنامه های شاخص در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد که در این راستا در طول سال گذشته ۴۰ یادواره شهدا در سطح شهر و روستاهای گناباد برگزار شده است.
ارائه خدمات بهداشتی ، درمانی، پوشش بیمه ای شامل درمانی و تکمیلی و روان سازی خدمات درمانی، ارائه خدمات در زمینه مسکن، اشتغال، مشاوره و مددکاری، ورزشی و اردوهای زیارتی و سیاحتی بخشی از فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد که حامدزاده به آن اشاره نمود.

۱۰۰ کلاس درس به فضای آموزشی مدارس گناباد اضافه می شود
رئیس اداره آموزش و پرورش گناباد گفت: همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و افتتاح آموزشگاه خیر ساز، ۱۰۰ کلاس درس به مجموع کلاس های موجود اضافه که در این خصوص ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
به گزارش ندای گناباد، سید محمد مهدوی صبح امروز (یکشنبه) در جلسه شورای اداری گناباد که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد با بیان اینکه ۲۷۴ فضای آموزشی در حال حاضر در گناباد وجود دارد، گفت: همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و افتتاح آموزشگاه خیر ساز، ۱۰۰ کلاس درس به مجموع کلاس های موجود اضافه که در این خصوص ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مهدوی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی ستاد گرامیداشت هفته مقام معلم از ۲ ماه گذشته در گناباد تشکیل شده است، اذعان کرد: در هفته گرامیداشت مقام معلم از ۲۹ معلم نمونه شهرستان و ۲ معلم نمونه استانی که انتخاب شده اند، قدردانی خواهد شد.
وی یکی از سیاست های برنامه های هفته معلم را مردمی برگزار نمودن آن برشمرد و افزود: رؤسای انجمن اولیاء و مربیان مدارس به عنوان مسئول اجرایی برنامه های هفته معلم در همان مدرسه خواهند بود.
رئیس اداره آموزش و پرورش گناباد با بیان اینکه اداره آموزش و پرورش گناباد در حوزه پرورشی و تربیتی دارای جایگاه مناسبی در سطح استان می باشد، اذعان کرد: در رشد معدل بالای ۱۷ دانش آموزان، شهرستان گناباد رتبه دوم را در سطح استان خراسان رضوی داراست.
مهدوی یکی از مشکلات آموزش و پرورش گناباد را نیروی انسانی برشمرد و افزود: طی چند سال گذشته ۶۰ درصد فرهنگیان گنابادی بازنشسته خواهند شد و امید است بنا بر قول مساعد مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی مبنی بر جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان این مشکل برطرف شود.
در حال حاضر ۱۷ هزار دانش آموز گنابادی در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل هستند و ۲ هزار فرهنگی شاغل و ۱۳۰۰ فرهنگی بازنشسته نیز با اداره آموزش و پرورش گناباد در امر تحصیل دانش آموزان همکاری می کنند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000