امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 02:12
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رادفر رفت و ایزدی رییس اداره صنعت معدن و تجارت شد

رادفر-ایزدی-صنعت-معدن-تجارت-گنابادبا انتصاب مهندس محمدرضا رادفر به عنوان سرپرست اداره امور صنایع غیرفلزی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، مهندس هادی ایزدی به عنوان سرپرست جدید اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد منصوب شده است.
 
94.4.12
بنا بر اطلاع منابع آگاه رسمی از چند روز گذشته مهندس محمدرضا رادفر بعد از حدود سه سال پیش که به عنوان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد- که از ادغام 2 اداره بازرگانی و اداره صنایع و معادن بوجود آمده بود- منصوب شده بود، به استان رفت و با حکم رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان به عنوان سرپرست اداره امور صنایع غیرفلزی این سازمان مشغول به فعالیت شد.
رادفر-ایزدی-صنعت-معدن-تجارت-گناباد
همچنین مهندس هادی ایزدی که تاکنون به عنوان معاون در اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد مشغول بکار بوده است به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی و انتخاب شده است.
شنیده های حاکی است مراسم رسمی تکریم و معارفه، چند روز آینده برگزار خواهد شد.

انتصاب سرپرست اداره امور صنایع غیرفلزی سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی

سرپرست اداره امور صنایع غیرفلزی سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی, طی حکمی از سوی راضیه علیرضایی, رئیس این سازمان, محمدرضا رادفر به عنوان سرپرست اداره امور صنایع غیرفلزی سازمان منصوب شد. 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000