وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

فعالیت 21 پایگاه طرح شمیم ولایت در گناباد

مسئول طرح تربیتی فرهنگی شمیم ولایت گناباد گفت: 21 پایگاه طرح شمیم ولایت با محوریت مساجد سطح شهرستان فعالیت‌های فرهنگی تربیتی انجام می‌دهند.
 

به گزارش گناباد20،حجت نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در مباحث فرهنگی تربیتی طرح شمیم ولایت از طرح‌هایی است که می‌تواند نمونه‌ای از فرمان "آتش به اختیار" حضرت آقا باشد.
وی ادامه داد: این طرح را ۱۵ نفر طلبه که دغدغه فرهنگی دارند، مدیریت می‌کنند.

مسئول طرح شمیم ولایت گناباد با بیان اینکه در این طرح مسجد و روحانی در محور و مرکز قرار دارند، گفت: تجربه دهه ۶۰ نشان می‌دهد که اگر از کودکی بچه‌ها با مسجد و روحانی مانوس بشوند خروجی آن تربیت نیرو برای انقلاب و نظام است.

نصیری با انتقاد از متولیان اوقات فراغت دانش‌آموزان گفت: ۱۶ هزار دانش‌آموز در شهرستان در تعطیلات تابستان برنامه خاصی ندارند و برخی متولیان اوقات فراغت بدون داشتن یک عزم اصیل فرهنگی، صرفا به ارائه گزارش کار بسنده می‌کنند و برایشان خروجی برنامه‌های اوقات فراغت اهمیتی ندارد.

وی در ادامه گفت:هیچ سازمان، نهاد و ارگانی از این طرح حمایت نمی‌کند و تامین هزینه‌ها از سوی خیرین، دلسوزان مسائل فرهنگی تربیتی و قشر جوان دغدغه‌مند جامعه تامین می‌گردد.

نصیری در رابطه باجمعیت تحت پوشش طرح گفت: ۶۵۰ نفر دانش‌آموز پسر در رده سنی ۸ تا ۱۵ سال در دو ماه کتابی را با عنوان حمیم که برگرفته از آیات کاربردی قرآن کریم می‌باشد، فرامی‌گیرند.

وی گفت: کارگروه‌های علمی، خانواده، اردویی، تربیت بدنی، سرود، و مداحی نیز در این طرح نقش پشتیبانی و حمایتی ایفا می‌کنند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب کانال تلگرام گناباد20
آگهی کاربران کانال تلگرام گناباد20
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
10841461
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
8316
8873
31518
10751201
129627
255126
10841461
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما؛ منتظر تبلیغات شما هستیم براي درج تبليغات خود با(09151779205)تماس بگيريد. متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد