وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

نکوداشت ناشرالاسلام مدنی در گناباد برگزار می شود

رییس شورای فرهنگ عمومی گناباد از برگزاری نکوداشت ناشر الاسلام مدنی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش گناباد20 و به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام حسن صادقی نسب در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد در سال جاری اظهار کرد: ناشرالاسلام مدنی گنابادی سال‌ها مظهر خدمات فراوانی در حوزه‌های مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه نکوداشت ناشرالسلام مدنی گنابادی سوم مرداد سال جاری برگزار می‌شود، گفت : دبیرخانه این همایش در حوزه علمیه امام رضا(ع) گناباد دایر و پذیرای پیشنهادات صاحب‌نظران است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناباد نیز با پیشنهاد تشکیل کنکره حاج اختیار منشی گنابادی، خوش‌نویس معروف دوره صفوی، گفت : بزرگداشت این هنرمند گنابادی می‌تواند در افزایش سطح فرهنگ عمومی و اعتماد به نفس مردم مؤثر باشد.

حمید رضا مهدوی ادامه داد: حاج اختیارالدین در خوشنویسی از بزرگان ایران و در نحله‌های مختلف به ویژه تعلیق صاحب سبک بوده است.

رییس انجمن سینمای جوان گناباد نیز در این جلسه گفت: باید مباحث مربوط به فرهنگ عمومی از طریق سازمان‌های مردم نهاد پی‌گیری شود؛ چند سازمان مردم نهاد فعال در گناباد هستند که می‌توانند در مسایل مربوط به فرهنگ عمومی مؤثر باشند، یکی از این سازمان‌ها کانون توسعه‌اندیشان گناباد است.

محمد برادران بابیان اینکه ادارات معمولأ ضعیف‌ترین افراد را مسؤول روابط عمومی خود قرار می‌دهند، گفت: متأسفانه روابط عمومی ادارات در خصوص اطلاع‌رسانی به مردم و همچنین مسایل فرهنگی ضعیف عمل می‌کنند.

فرماندار گناباد نیز در این جلسه گفت: بزرگداشت بزرگان ادبی، هنری و دینی می‌تواند نسل آینده را نسبت به زندگی و رویکرد فرهنگی آنان آگاه کند.

محمد علی نبی‌پور گفت: دانشگاه‌ها با توجه به اینکه بنیه مالی خوبی دارند می‌توانند در این زمینه تأثیرگذار باشند.

وی گفت: از طریق بزرگداشت افرادی مثل خواجه اختیارالدین منشی گنابادی، می‌توان شهرستان گناباد را نیز معرفی کرد.

یکی دیگر از اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، با پیشنهاد طرحی باعنوان «تدوین الگوی مدیریتی با هدف ارتقای فرهنگ عمومی» گفت: دستگاه‌های دولتی برای اجرای موفق سیاست‌های فرهنگی خود نیاز به همراه کردن مردم دارند

ابوالقاسم شفیعی ادامه داد: با اجرای این طرح، تکلیف ادارات دولتی در خصوص مسایل مربوط به فرهنگ عمومی مشخص می‌شود.

این استاد دانشگاه افزود: این طرح به‌دنبال نهادسازی نیست بلکه راهکاری است برای اینکه دستگاه‌های دولتی نسبت به مسایل فرهنگ عمومی حساس‌تر شوند و تکالیف مشخص خود را بدانند.

رفیعی، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر گناباد نیز گفت: بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه راهکارهایی دارد اما متأسفانه ابزار لازم در اختیار ما نیست.


نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب کانال تلگرام گناباد20
آگهی کاربران کانال تلگرام گناباد20
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
10839400
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
6255
8873
29457
10751201
127566
255126
10839400
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما؛ منتظر تبلیغات شما هستیم براي درج تبليغات خود با(09151779205)تماس بگيريد. متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد