وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

محیط شهری گناباد برای معلولان مناسب نیست

معاون فرماندار گناباد گفت: غفلت مسئولان و دست اندرکاران ذیربط در مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی این شهرستان برای تردد معلولان و جانبازان تنگناهای بسیار ایجاد کرده است.
به گزارش گناباد20، محمود صادقی در نشست کارگروه بررسی مناسب سازی محیط شهری برای معلولان افزود: شهرداری های تابعه این شهرستان و مسئولان و دست اندرکاران ذیربط به تعهدات خود در ایجاد امکانات زیرساختی برای تردد معلولان عمل نکرده اند.

وی اظهار کرد: معلولان به عنوان شهروند نیازمند توجه بیشتر مسئولان و دست اندرکاران هستند و مناسب سازی محیط شهری حداقل اقدام برای کاهش مشکلات آنان است.

رئیس اداره بهزیستی گناباد هم در این نشست گفت: 99 درصد مساجد و بخش اعظم ساختمانهای دستگاه های اجرایی و مدارس این شهرستان برای تردد معلولان مناسب سازی نشده است.

مجتبی حسین نژاد افزود: مناسب سازی محیط شهری به یکی از دغدغه های عمومی برای معلولان گناباد تبدیل شده و این شهرستان با داشتن بیش از 2 هزار معلول از حداقل امکانات در فضاهای عمومی برای معلولان برخوردار است.

وی اظهار کرد: با وجودی که گناباد از نظر درصد جمعیت سالمند دومین شهر کشور است، زیرساختهای محیطی و اماکن عمومی این شهرستان برای سالمندان نیز مناسب سازی نشده است.

شهردار گناباد نیز کمبود اعتبار را از جمله مشکلات شهرداری در ارائه خدمات مناسب به مردم و مناسب سازی محیط شهری برای معلولان دانست.

علی تقوی گفت: بخش اعظم زیرساختهای شهری و معابر عمومی گناباد مستهلک و فرسوده شده و نیازمند بازسازی و تعریض است.

وی افزود: از مجموع 18 میلیارد ریال اعتبارات در نظرگرفته شده از محل اعتبارات تملک دارایی های سالجاری برای شهرداری گناباد، یک میلیارد و 630 میلیون ریال اختصاص یافته که تنها برای اجرای یک بولوار کفایت می کند.

وی اظهار کرد: شهرداری گناباد با وجود کمبود اعتبار در تعدادی از معابر عمومی، پیاده روها، بوستان ها و فضای سبز اقداماتی در زمینه مناسب سازی محیط برای تردد معلولان انجام داده و در دست اقدام دارد.

شهردار گناباد گفت: در هیچیک از ساختمان های ادارات این شهرستان مکان مناسب برای تردد معلولان در نظر گرفته نشده و آسانسورهای آنان نیز استاندارد نیست.
ایرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب کانال تلگرام گناباد20
آگهی کاربران کانال تلگرام گناباد20
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
9366307
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
4223
9844
48195
9252045
218827
219056
9366307
ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما؛ منتظر تبلیغات شما هستیم براي درج تبليغات خود با(09151779205)تماس بگيريد. متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد