امروز: شنبه, 05 خرداد 1397 07:56
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اختلافات درون سازمانی نباید به بدنه اجتماعی کشیده شود

منتخب شوراي پنجم گنابادگفت:در حالی که در گناباد بیکاری و مشکلات عمرانی و گرفتاریهای خانوادگی فرآوان است اختلافات درون سازمانی نباید به بدنه اجتماعی کشیده شود.

سيد علي اكبر آقائي منتخب شوراي اسلامي پنجم گناباد در گفتگويي با خبرنگار گناباد20 عنوان كرد:در حالی که در گناباد بیکاری و مشکلات عمرانی و گرفتاریهای خانوادگی فرآوان است اختلافات درون سازمانی نباید به بدنه اجتماعی کشیده شود و باعث تضعیف همگرایی و وحدت عمومی گردد حمایت از اقدامات خوب نماینده و فرماندار و دستگاهای اداری، امام جمعه و ... وظیفه ماست تا بر دلگرمی آنان افزوده شود.

وي افزود:استفاده از افکار و اندیشه و نفوذ کلیه کسانی که در انتخابات مجلس و شورا خود را برای خدمت گذاری عرضه نمودند باید سازمان و شکلی نو بگیرد.

آقائي در رابطه با آباداني شهرستان گفت:شهرستان گناباد متعلق به همه هست و همه در برابر آبادانی آن مسئولیم ونباید باعث تصعیف یکدیگر بویژه نماینده و فرماندار حتی نمایندگان قبلی و فرمانداران قبلی شویم و آنان را برای رفع محرمیت از این سرزمین به صحنه آورده و در صحنه نگهداریم.

وي ادامه داد:شورای اسلامی پنجم با وحدت و انسجام خود مشغول تدوین و تنظیم شناسنامه مشکلات شهر گناباد است که در سه بازه زمانی کوتاه مدت ،دوماهه ،میان مدت یک ساله و دراز مدت 16 ماه تا دوساله اجرا خواهد شد

آقائي در رابطه با منابع مالي شهرداري گناباد گفت: منابع پایدار مالی برای شهرداری شناسایی گردیده که خود تحول آفرین خواهد بود شورای شهر در کنار نماینده و فرماندار با بهره گیری از اطلاعات و نفوذ نمایندگان و فرمانداران قبل اقدامات خوبی در برنامه دارد و از توان همه توانمندان بهره خواهد برد.

وي تاكيد كرد:فضای سبز و رفت روب شهر و جمع آوری ذباله و تفکیک آن بحدی اجرا خواهد شد که اگر یه شهروند زباله هاي درب منزلش جمع نشود کافی است به ما زنگ بزنند تا شخص شهردار و اعضای شورا شخصاً در محل حاضر شوند.

آقائي تصريح كرد:تصمیم داریم تا اگر گناباد تولید کننده گل و گیاه نشد، گل گیاه از اصفهان و شمال وارد نکنیم و تصمیم داریم در ابعاد مختلف کار کنیم و این نیاز به همکاری همه مسئولین دارد لذا نباید واگرایی ایجاد کرد و باعث دلسردی گردید.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام گناباد20
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
11807311
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
2439
9039
2439
11747754
203277
210385
11807311