امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 26 آذر 1397 07:23
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

تمام مراکز بهداشتی درمانی گناباد به نام واقفین آنها تغییر یافته است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در راستای ارج‌نهادن به خیرین و نیکوکاران، نام تمام مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان به نام واقفان آنها تغییر می یابد.
 به گزارش گناباد20، رضا احمدی صبح شنبه در مراسم رونمایی از تابلو نوشته‌ای به یاد بود زنده یاد" آخوند ملا محمد جویمندی" در بیمارستان علامه بهلول گناباد اظهار داشت:در راستای ارج‌گذاری به خیرین و نیکو کاران، تمام مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان به نام واقفین آنها تغییر یافت.

وی با اشاره به اینکه جلسه‌ای در این خصوص با شرکت مسوولین گناباد تشکیل و برای تغییر نام این مراکز تصمیم‌گیری شد، ادامه داد: پیامبر گرامی اسلام، صدقه جاریه دانش و علم و فرزند نیکو را از مواردی ذکر کردند که بعد از مرگ انسان نیز رشته خیر و ثواب آن قطع نمی‌شود و در بیمارستان علامه بهلول هر سه این موارد به انجام می‌رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت برای سامان‌دهی و جهت‌دهی خیرین به سمت نیازهای درست درمانی بهداشتی این شهرستان تشکیل شده است، گفت: در حال حاضر، برای تجهیز پزشکی و آزمایشگاهی بیمارستان علامه بهلول نیازهایی موجود است که از خیرین محترم در خواست می‌شود در این زمینه به دانشگاه علوم پزشکی گناباد کمک کنند.

احمدی با تاکید بر اینکه گرچه بسیاری از تجهیزات پزشکی این بیمارستان تازه افتتاح شده، نو و جدید هستند، اما با این وجود، نیازهایی وجود دارد، متذکر شد: تجهیزات مربوط به دیالیز از بیمارستان 22 بهمن به بیمارستان علامه بهلول انتقال یافته و بدون مشکل نیستند، بنابراین، از خیرین در خواست می‌شود در خرید دستگاه‌های جدید، مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد را کمک کنند.

وی بیان کرد: هر خیری که به تجهیز هر کدام از بخش‌های بیمارستان کمک کند، همان بخش به نام او نام‌گذاری می‌شود.

فارس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
12789569
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
1301
5164
12339
12743896
81338
144766
12789569