امروز: شنبه, 05 خرداد 1397 17:25
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رجایی: با کسانی که مسوولیت را پلکان منافع شخصی می دانند، مقابله می کنم

کسانی که مسئولیت را به عنوان پلکانی برای منافع شخصی خود می دانند هرگز قابل تحمل نخواهند بود/دکتر محمد رجایی، منتخب مردم گناباد و بجستان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که به منظور تقدیر از اعضاء ستاد وی صورت گرفته بود طی اظهاراتی به حواشی این دوره انتخابات پرداخت.

به گزارش خبرنگار گنابادآنلاین حجه الاسلام و المسلمین دکتر محمد رجایی، منتخب مردم گناباد و بجستان در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه ای که به منظور تقدیر از اعضاء ستاد وی صورت گرفته بود طی اظهاراتی به حواشی این دوره انتخابات اشاره کرد و گفت: در این دوره از انتخابات شما اعضاء ستاد نشان دادید که بدون هیچ تخریب و توهینی علیه شخص و نامزد خاصی ، می شود در صحنه انتخابات پیروز شد.

دکتر محمد رجایی

وی افزود: در این دوره ما شاهد یک الگوی تبلیغاتی سالم و به دور از تزویر و دغل کاری بودیم که از جانب شما عزیزان صورت گرفت و جا دارد از همه عزیزانی که در این ستاد، با نیت خالصانه حضور یافتند و بعضی از دوستانی که شب پایانی تبلیغات را تا صبح بیدار ماندند که از فعالیتشان نتیجه بگیرند تقدیر و تشکر کنم.

وی خاطرنشان کرد: برخی افراد ممکن است به این توهم برسند که در زمان تبلیغات باید به همه چیز حمله کنند، همه چیز را زیر سوال ببرند و به همه توهین کنند، که این اقدام بسیار زشت و ناپسندی بود که ما در این دوره به وضوح شاهد آن بودیم.

وی خطاب به حامیان و اعضاء ستاد خود متذکر شد: اما شما مردم عزیز گناباد و بجستان نشان دادید که آن نیرویی که مردم را پای صندوق های رای می آورد، صداقت در گفتار و عمل است و وعده های غیر عملی چیزی جز توهین به شعور ملت نیست و مردم از ان بیزارند.

رجایی ادامه داد: مطمئن باشید در دوره های آینده نامزدهای انتخاباتی برای پیروزی در انتخابات مجبور خواهند بود که الگوی تبلیغاتی شما عزیزان را سرلوحه کار خود قرار دهند و شما این کار را کردید و در مقابل همه ی تخریب ها و توهین ها و شایعه ها مقاومت نمودید.

وی دستاورد مهم این دوره انتخابات مجلس را تبلیغاتی سالم و به دور از حاشیه پردازی و جنگ و دعوا دانست.

رجایی با اشاره به این الگوی صحیح تبلیغاتی افزود: من یک نکته را که همیشه به دوستان ستاد یادآور می شدم این بود که اگر ما اخلاق و اصول اخلاقی را در انتخابات رعایت کنیم، حتی اگر رای هم نیاوریم باز هم پیروز بوده و در مقابل خداوند متعال سربلند بیرون خواهیم آمد.

رجایی همچنین به جناح های سیاسی حامی خود اشاره کرد و ادامه داد: بنده همینطور که در سخنرانی های انتخاباتی خود متذکر شده بودم، به هیچ باند و جناح سیاسی وابسته نبودم و نخواهم بود و البته هر کسی که از من حمایت کرده است دستش را به گرمی می فشارم.

وی افزود: ما برای اینکه در داخل شهرستان و مجلس منشاء اثر باشیم باید از تمامی ظرفیت و نیروهای موجود در شهرستان استفاده کنیم و به همین منظور طبق قولی که داده بودم شورای مشورتی را تشکیل خواهیم داد که بتوانیم از همه تفکرات و نظریه ها به نحو احسن استفاده نماییم.

وی در ادامه از پیش نویس اساسنامه شورای عمومی خود خبر داد و گفت: من در این شورا دست همه ی عزیزانی که دغدغه ی نظام و شهرستان را دارند به گرمی می فشارم.

وی به یکی از شعار های انتخاباتی خود اشاره کرد و ادامه داد: یکی از شعار های اصلی بنده در زمان انتخابات تغییر بود، تغییر به این معنا که هر کسی که به عنوان نارسایی در خط امام و انقلاب در شهرستان باشد آن ها را شناسایی و آن ها را از بین ببریم و این به آن معنا نیست که سریع به عزل و نصب مدیران بپردازیم.

وی ادامه داد: مولفه های یک مدیر در گناباد این است که ابتدا پاک باشد و در مسیر رهبری و انقلاب حرکت کند و در مقابل نارسایی هایی که در حوزه ی وی هست مبارزه کند و الا کسانی که از محدوده ی انقلاب و نظام خارج هستند و مسئولیت را به عنوان پلکانی برای منافع شخصی خود می دانند هرگز قابل تحمل نخواهند بود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام گناباد20
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
11809828