امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
یکشنبه, 01 ارديبهشت 1398 07:41
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برای راه اندازی اتوبوسرانی گناباد 20 برابر درآمد آن، هزینه شده است

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گناباد گفت: شهرداری گناباد در45 روز گذشته 20 برابر درآمد دو خط اتوبوسرانی، هزینه کرده است.

به گزارش گناباد20 و به نقل از فارس ، مهدی حزار ديشب 14بهمن ماه96 در جلسه علنی شورای شهر گناباد گفت: در 45 روز گذشته بیش از 104 میلیون ریال برای دایر بودن دو خط اتوبوسرانی هزینه شده در حالیکه فقط 4 میلیون ریال درآمد داشته است.

وی با بیان اینکه ما راضی به تعطیل شدن خط اتوبوسرانی نیستیم، گفت: باید ترتیبی اتخاذ شود که هم مردم نفع ببرند و هم شهرداری بیش از حد دچار زیان نگردد.

رئیس شورای اسلامی شهر گناباد نیز گفت: شهر گناباد گنجایش راه‌اندازی خط اتوبوسرانی را ندارد و در صورت دایر بودن، شهرداری باید ضرر و زیان پرداخت کند.

سیدحسین‌ پورهاشمی ادامه داد: اتوبوسرانی گناباد باید به بخش خصوصی واگذار شود.

یکی دیگر از اعضای شورای شهر گناباد گفت: طرح راه‌اندازی اتوبوسرانی گناباد آزمایشی و در شورا مصوب شده است که تا 20 اردیبهشت سال 97 این دو خط دایر باشد.

سیدعلی‌اکبر آقایی ادامه داد: تاکید من براین است که خط اتوبوسرانی در گناباد دایر باشد شکل کار و چگونگی آن بر عهده شهرداری است.

علیرضا موحد عضو دیگر شورای شهر گناباد گفت: شهرداری همانطور که در اداره پارک‌ها و نظافت شهر هزینه می‌کند باید برای حمل و نقل مردم هم هزینه پرداخت کند.

هادی رفیع عضو دیگر شورای شهر گناباد گفت: اگر شورا محل هزینه کرد دایر بودن خط اتوبوسرانی را مشخص کند من با دایر بودن خط اتوبوسرانی در گناباد موافق هستم.

شهردار گناباد نیز در این جلسه گفت: باید سازوکار و نحو خدمت‌رسانی خط اتوبوسرانی گناباد تغییر کند.

عباس علایی گفت: بعد از پایان دوره آزمایشی خط اتوبوسرانی گناباد باید در نحو و سازوکار آن تغییراتی ایجاد شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
13210654
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
889
2143
3032
13182683
67925
112163
13210654