امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 12:05
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

20 هزار بیمه شده از خدمات تامین اجتماعی گناباد استفاده می کنند

رییس تامین اجتماعی شعبه گناباد : ۲۰ هزار نفر در تامین اجتماعی گناباد و بجستان بیمه شده اصلی می باشند كه  که بيش از ۵۰درصد مردم 2 شهرستان را خدمات مي دهد.

به گزارش گناباد۲۰،محمد شریفی رییس تامین اجتماعی شعبه گناباد در نشست خبری با خبرنگاران گفت:درب اتاق من به روی همه شهروندان و بخصوص افرادیکه مشمول‌تامین اجتماعی هستند باز است و از نقد سازنده در مجموعه کاری استفاده می کنیم.

وي افزود:تعداد ۲۰ هزار نفر در تامین اجتماعی گناباد و بجستان بیمه شده اصلی می باشند و نزدیک به ۴هزار نفر مستمری بگیر که با خانواده هایشان ۶۴هزار نفر می باشند از خدمات بیمه ای این شعبه در گناباد و بجستان استفاده می کنند که بالای ۵۰درصد مردم ۲ شهرستان می باشد.

وي ادامه داد: در بحث روان سازی کارها و خرید دیون کارفرمایان به سمت الکترونیکی شدن رفته ایم ،کاغذهای اداری در حال حذف شدن است و کلیه پرداخت ها و حقوق مستمری بگیران،بیمه بیکاری و حتی لیست های پرداخت حق بیمه فقط به صورت الکترونیکی انجام می شود.

-در خصوص قوانین سازمان، به کارفرمایان و کارگران بیمه تامین اجتماعی و جلوگیری از مشکلات احتمالی ،آموزش هایی برگزار کرده ایم.

-در راستای حمایت از کالای ایرانی دولت مصوبه ای گذاشته که از فارغ التحصیلان لیسانس و دکترای دانش آموخته دانشگاهها،در صورت استخدام در کارگاهها،کارفرمایان از یکسال حق بیمه معاف می باشند.

-در سال ۹۶ بالغ بر ۲۷۰۰ میلیون تومان غرامت تعهدات کوتاه مدت پرداخت شده است.
متوسط ۱۰۰ نفر در سال بیمه بیکاری داریم.

-در سال گذشته ۸۳ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است، ۵۸ میلیارد تومان حقوق مستمری بگیران در سال۹۶ پرداخت شده است.

-۱۰۷۰ کارگاه در گناباد و بجستان حق بیمه پرداخت می‌کنند/بالغ بر ۱۰۰ کارگاه بخشودگی جرایم انجام شده است/ بدهی های سازمان نسبت به گذشته کمتر شده است.

-در شعبه اقماری بحستان ۹۵ درصد خدمات در شهرستان انجام می‌شود و از لحاظ ساختاری امکان ایحاد شعبه مستقل وجود ندارد.

-نگاه به تامین اجتماعی مثل نگاه به کمیته امداد و‌بهزیستی است چون خدمت رسان است به مردم/کارفرمایان قابل احترام هستند و همکاری در این خصوص انجام می گیرد.

-سخت گیری و حساسیت ها در تامین اجتماعی بخاطر این است که می خواهیم از کسی حقی ضایع نشود.

-هر کاری که نیاز گناباد و نیاز درمانگاه باشد، دنبال آن هستیم و انجام خواهیم داد.

-جهت تسهیل در کار مردم، ارائه خدمت و پذیرش با کد ملی هم امکان پذیر است.

-نسبت به شهرهای دیگر کارفرمایان گنابادی خوش حساب هستند‌ و #چینی_تقدیس با هزار بیمه شده در گناباد، یکی از کارفرمایان خوش حساب و نمونه می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
13302410
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
1826
2366
9799
13268204
68069
91612
13302410