امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 01 خرداد 1398 14:13
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حذف دفترچه بيمه تا پايان سال97 در گناباد

رييس پلي كلينيك تامين اجتماعي گناباد:تا پایان سال97 دفترچه بیمه در گناباد حذف خواهد شد و تمامی خدمات الکترونیکی انجام مي گيرد كه در این راستا روزانه 100 دفترچه کمتر صادر می شود.

به گزارش گناباد۲۰،ابوالقاسم صادق پور رییس پلی کلینیک و درمانگاه تامین اجتماعی شعبه گناباد در نشست خبری با خبرنگاران گفت:تعداد مراجعین جهت خدمت در بخش درمان در سال 96 ، مراجعه به پزشک عمومی8209 نفر، متخصصین 2283 نفر ،دندان پزشکی 7520 نفر،مامایی 5797 نفر،داروخانه و آزمایشگاه 79140 نفر انجام شده است.

وي افزود:افرادیکه قبل از بیمه شدن به این سازمان میخواهند وارد شوند ، آزمایشات آنها چون هنوز جز سازمان نیستند هزینه ای در بر دارد /تعهدات سازمان بعد از عقد قرارداد و معاینات ماده ۹۰ بایستی انجام شود و این آزمایشات جهت کمیسیون پزشکی باید گرفته شود و جهت هزینه ها آزمایش به کمیسیون، مکاتباتی با استان جهت تسهیل در کار انجام خواهد شد.

صادق پور ادامه داد: تایید استراحت پزشکی بالای 60 روز تاقبل از ارتقاء پلی کلینیک در گناباد انجام نمی شده است و بعد از ارتقاء در گناباد انجام می شود.

-در سال96 تعداد 403 نفر از خدمات استعلاجی و خدمات سمعک و ویلچر استفاده نموده اند و در روز 1000 برگه دفترچه بیمه استفاده می شده است .

-تمام اطلاعات مراجعه کننده به درمانگاه در سیستم ثبت است و برای همه افراد پرونده الکترونیکی تشکیل شده است.

-تا پایان سال97 دفترچه بیمه در گناباد حذف خواهد شد و تمامی خدمات الکترونیکی انجام خواهد شد و در این راستا در روز 100 دفترچه کمتر صادر می شود.

-داروی رایگان به بیماران اعصاب و روان،قلبی،دیابت و فشارخون بصورت ماهیانه ارائه می شود بدون ارائه دفترچه و بصورت ارائه کد ملی و پرونده الکترونیکی.

-90 درصد مراجعه کنندگان به درمانگاه از لحاظ مالی در شرایط پایین قرار داردند.

-پس از ارتقاء پلی کلینیک در سال گذشته، وسایل چدید از قبیل دستگاههای آزمایشگاه و کیفیت کار،رادیولوژی و سونوگرافی خریداری شده است و پس از گرفتن مجوز راه اندازی خواهد شد.

-در حال حاضر پزشک عمومی، داخلی و زنان در این درمانگاه فعال است در این راستا 4 متخصص جهت تایید معرفی شده است که 2 نفر تایید شده و در آینده نزدیک متخصص رادیولوژی و پاتولوژی و سونوگرافی در این مرکز انجام خواهد شد.

-در خصوص نوبت دهی هیچ مشکلی نداریم و از 5 صبح نوبت ها بصورت اینترنتی وتلفنی برای همان روز شروع می شود/در بعضی از روزها نوبت های پزشکان به پایان نمی رسد مگر در ایام خاص مثل عید که مسافران زیادی در گناباد از این درمانگاه استفاده میکنند.

-از اوایل شهریور ماه امسال یک متخصص دندان پزشک خانم به این درمانگاه اضافه می شود که جمع متخصصین دندان پزشک به ۳ نفر خواهد رسید.

-افراد بالای 75 سال نیاز به نوبت گیری ندارند و بدون نوبت دهی انجام می شود.

-گناباد،بیشترین مراجعه کنندگان جهت خدمت در درمانگاه سال96 در استان داشته است.

-عصب کشی در هیچ مرکزی انجام نمی شود و در تعهد سازمان نیست و فقط ترمیم دندان با موادی که سازمان قبول کرده است انجام می شود.

-در طی 3 ماهه امسال 27318 نفر بصورت کلی به پلی کلینک شعبه گناباد جهت خدمت به آنها،مراجعه نموده اند.
-در استخدامی جدید این پلی کلینیک ۱ نفر کارشناس رادیولوژی در مرداد ماه از طریق ثبت نام در سایت تامین اجتماعی انجام خواهد شد.

-متخصص اطفال تا مهرماه امسال در این درمانگاه راه اندازی خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
13305729
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
1640
3505
13118
13268204
71388
91612
13305729