امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 02 شهریور 1398 03:44
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اولين نشست خبري شهردار گناباد

اولين نشست خبري شهردار گناباد در سال 97 با خبرنگاران برگزار شد.

به گزارش گناباد20، اولين نشست خبری شهردار گناباد با خبرنگاران شهرستان در محل سالن کنفرانس شهرداری گناباد برگزار شد و علائي شهردار گناباد در اين نشست گفت:

-يكي از اولويت هاي كاري شهرداري حفظ ونگهداري فضاي سبز مي باشد و در بحث فضاي سبز گناباد خيلي فقير و ضعيف هستيم و با برنامه ريزي كه انجام داده ايم تا حدودي اين كار را سرو سامان داده ايم.

-در طرح و برنامه در گناباد عقبيم و بروز نيستيم و الان تصميم مي گيريم براي 1 ساعت اينده و اين براي گناباد خوب نيست/ از افراد تحصيل كرده در گناباد هنوز نتوانسته ايم استفاده كنيم.

-در مورد گردشگري سرمايه گذار لازم است و براي كسانيكه در شهر خدمت مي كنند بايستي زمينه ارامش خاطر بهتري فراهم كرد.

-مديران گناباد ريسك پذير نيستند و از خودشان هزينه نمي كنندو شهرهاي موفق مديران ريسك پذير دارند.

-روحيه پرسشگري بسيار خوب است و من از آن استقبال مي كنم.

-من بدنبال جايگاه و حقوق نيستم وبلكه بدنبال حقوق مردم هستم و آمده ام كه كاري انجام بدهم و خدمت كنم و كمك حال شهر باشم و درب اتاق من بر روي همه همشهريان عزيز باز است.

-گردشگري با صلوات شروع مي شود ولي با صلوات خاتمه پيدا نميكند

-كسانيكه گفته اند شهرداري در زمينه #قنات كوتاهي كرده #دروغ مي گويند و بايد به خود انها گفت كه شما چه طرحي براي امسال داشته ايد كه انجام نداده ايد؟

-ماندگاري گردشگر در گناباد كم است و در اين زمينه كسي كاري انجام نداده است و بايستي در نقاط مختلف شهرستان گردشگر را 2 تا 3 روز در گناباد نگه داريم.

-بليت فروشي قنات بر عهده شهرداري بوده و 11 ميليون تومان پول از بليت فروشي قنات جمع آوري شده و 15 ميليون تومان در اين زمينه هزينه شده است.

-براي غرفه هاي مستقر در كنار قنات قصبه تاكنون از هيچ كسي پولي گرفته نشده و گرفته نخواهد شد.

-95 درصد معابر اصلي گناباد معيوب است و مشكل دارد و دنبال اين موضوع هستيم.

-درآمد پايدار شهرداري با شعار درست نمي شود و اگر بحث گردشگري در گناباد درست شود درآمد پايدار شهرداري هم درست خواهد شد / اواخر اسفندماه گذشته تمامی مطالبات پاکبانان را پرداخت کردیم و بیشتر بدهی های پیمانکاران نیز تاکنون پرداخت شده است.

-املاكي در حاشيه كال ناصرخسرو به سمت بيمارستان بهلول تعريف شده است و در گذشته و قبل از انقلاب براي آنها سند صادر شده و كسي پيگير اين موضوع تا بحال نبوده است.

-از طرح تفضيلي شهر گناباد 2 سال گذشته است و هنوز كاري در اين زمينه صورت نگرفته است و اين طرح ايراداتي دارد كه بايستي برطرف شود.

-طرح گردشگري گناباد 100 ميليون تومان اعتبار گرفته است كه قرار است بزودي اين طرح شروع شود.

-پروژه كمربندي گناباد ظرف يك هفته آينده شروع خواهد و توافقاتي با مالكان زمين هاي اطراف آن صورت گرفته است و اين طرح از كنار ترمينال آغاز خواهد شد.

-عده اي بجاي اينكه كمك حال شهرداري در بحث گردشگري قنات باشند كمر همت بسته بودند كه در اين زمينه شهرداري نتواند موفق شود.

-بعد از گذشت 2 سال از ثبت قنات قصبه بعنوان قنات جهاني ، هيچ طرح و برنامه اي هنوز در اين خصوص نداريم و تهيه طرح گردشگري گناباد از ضروري ترين كارهاي گناباد است.

-بدهي ادارات گناباد به شهرداري مشخص نيست و كسي تا حالا پيگير اين كار نبوده است.

-المان هاي سطح شهر 320 ميليون تومان ارزش داشته است كه با رايزني هاي صورت گرفته اين مبلغ به 90 ميليون تومان كاهش پيدا كرده است كه قرار است در طي يكسال ديگر پول آن پرداخت شود.

-من شهردار در سايه نيستم و عملكرد من چيز ديگري را نشان مي دهد ، بدنبال تعامل هستم و دنبال اين نيستم كه بگويم چرا در كار من دخالت مي كنيد و همه با هم بايد دست به دست هم دهند و كمك كنند ،تصميمات در شهرداري بصورت كارگروهي ،انجام مي شود.

-بخاطر پيشرفت شهر اگر به زندان هم بروم افتخاري خواهد بود براي من.

-اگر در موضوع قنات قصبه ورود پیدا نمیکردیم،امسال درب قنات را به روی گردشگران می بستند

-ورودي هاي گناباد معضل است و رسيدگي به اين پروژه هزينه بر است كه در آينده اين كار انجام خواهيم داد.

-مخالف قطع درختان هستم و به شدن با اين موضوع برخورد خواهد شد و قطع درختان خشك شده بايستي در كميسيون تصميم گيري شود.

-شهرك توحيد شهرك خود ساخته اي است و متاسفانه 3 منزل در اين شهرك پروانه شهرداري دارند و تاكنون كسي بفكر اين شهرك نبوده است و با يك سري اقدامات در آينده نزديك ، مشكل اين محل حل خواهد شد.

-بودجه سال97 شهرداري 19 ميليارد تومان براورد شده است و 60 درصد ان تصويبي و 40 درصد عمراني خواهد بود.
بودجه سال96 14 ميليارد تومان بوده كه 11 ميليارد تومان آن محقق شده است.

-كشتارگاه گناباد مشكل آب و برق دارد براي آب آن نياز به چاه آب داريم كه مقدمات آن انجام شده است و در قسمت برق آن 250 ميليون تومان بودجه نياز داريم و اگر بخش خصوصي در اين زمينه ورود پيدا كند از آن استقبال مي كنيم.

-روشنايي معابر گناباد بر عهده اداره برق گناباد است كه بايستي در زمينه روشنايي شهر اقداماتي صورت پذيرد.

-ستاد باز آفريني در شهرداري توسط معاونت شهرداري آقای حسین زاده تشكيل شده و فعال است.

-براي اولين بار 1200 اصله درخت توت پيوندي در گناباد كاشته شده است.

-كارخانه اسفالت شهرداري قرار بوده است توسط آقاي پورهاشمي و حسين زاده ترميم و راه اندازي شود كه متاسفانه هنوز به سرانجام نرسيده است.

-شهرداري گناباد آمادگي دارد از 3 تيم ورزشي خوب در گناباد حمايت كند و اين موضوع را به اداره ورزش و جوانان گناباد اطلاع داده ايم.

محمود اميري

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
13660271
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
868
5104
868
13633714
79172
121330
13660271