امروز: دوشنبه, 01 مرداد 1397 04:00
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

طرح "پزشک یار" از اول مهرماه در گناباد اجرایی می‌شود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد گفت: طرح پزشک یار با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و با مراجعه به روستاهای دور و محروم گناباد از مهرماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش گناباد20 ، دکتر هادی محمدپور چهارشنبه شب در نشستی خبری اظهار داشت: طرح پزشک‌یار در روستاها و با هدف درمان دانش‌آموزان محروم اجرایی می‌شود که امیدواریم در این طرح دانش‌آموزانی که دارای بیماری هستند را قبل از پیشرفت بیماری آنها شناسایی و درمان کنیم.

وی ادامه داد: تمرکز ما در آموزش و پرورش در حوزه فنی حرفه‌ای خواهد بود چراکه مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش مهمی در ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: طبق توافقاتی که با مدیریت فنی حرفه ای و بهزیستی انجام شده هنرستان‌ها در کنار این مراکز به تقویت رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند پرداخت که این کار زمینه ورود آنها را به بازار کار مهیا خواهد ساخت.

محمدپور تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که در سال آینده جذب دانش‌آموزان به هنرستان‌ها 50 درصد افزایش خواهد یافت و با شرایط امروز بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای خواهند توانست مشکلات اشتغال در جامعه را حل کنند.

وی افزود: 90 درصد دیپلم‌های کاردانش و فنی‌ و‌ حرفه‌ای وارد بازار کار و حرفه و آموزش دوره متوسطه خودشان می‌شوند که این خود نشان از کیفیت و داشتن بازار کار رشته‌های فنی و حرفه‌ای در جامعه است.

مدیر آموزش و پرورش گناباد تاکید کرد: تمرکز اداره آموزش و پرورش در حوزه فنی و حرفه‌ای خواهد بود و مهارت آموزی دانش‌آموزان نقش بسیار مهمی در ابتدای ورود آنها به بازار کار خواهد داشت.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام آموزش و پرورش گناباد و سرانه هر دانش‌آموز گفت: گناباد بالاترین فضای آموزشی از لحاظ سرانه ورزشی را داراست و در استان نخستین و در کشور سومین رده را داراست.

محمدپور بیان کرد: اجازه نخواهم داد که یک مدرسه حتی با یک دانش‌آموز در گناباد تعطیل شود و سعی ما این است تا دانش آموزان با کمتر فاصله ممکن به مدارس مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.


نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام گناباد20
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
12118966
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
904
5381
10759
12073704
110628
196139
12118966