وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برخی مدیران گناباد جسارت تصمیم گیری ندارند

نبی-پور-فرماندار-گناباد 215فرماندار گناباد گفت: برخی مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان از جسارت لازم در تصمیم گیری برخوردار نیستند و در بسیاری مواقع حل مشکلات ارباب رجوع را منوط به دستور فرماندار می دانند.
 

به گزارش گناباد20، محمد علی نبی پور در مراسم تجلیل از خبرنگاران افزود: مدیران دستگاههای اجرایی باید قدرت تصمیم گیری داشته باشند و نباید تصمیم گیری نهایی در امور را منوط به تصمیم فرماندار بدانند.

وی با اشاره به اینکه مهم این است که به خاطر اهمیت کار خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار نشستی داشته باشیم، عنوان کرد: ارزش قلم در مکتب ما به اندازه‌ای است که خداوند به آن قسم می‌خورد و این واقعیتی است که خبرنگاران، مخاطبان و مسئولین باید درک کنند.

نبی پور افزود: متأسفانه جامعه بیشتر به دنبال اخباریست که حواشی بیشتری دارد و این مسئله به دلیل آسیب‌های اجتماعی که امروز در جامعه افزایش یافته، است.

وی با بیان اینکه اگر مطالبی که رسانه ها ارائه می کنند صحیح و اصولی باشد، مسئولین را وادار به تامل می‌کند، تأکید کرد: سیستم اداری ما تمرکز گرا و قائم به شخص است و برای این برخی مدیران شهرستان گزارشی از کارهایشان ارائه نمی‌کنند و حتی این موضوع باعث می‌شود که مدیران برای ارائه گزارشی از عملکرد مثبت شان هم تعلل کنند.


وی مطالبه گری عمومی در گناباد را بسیار ضعیف توصیف کرد و گفت: مردم این شهرستان بیشتر به صورت پنهانی به انتقاد می پردازند و از مطالبه گری عمومی پرهیز می کنند.


وی با اشاره به انتقاد خبرنگاران از تعامل ناکافی تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی گناباد اظهار کرد: سیستم های مدیریتی برخی ادارات تمرکز گرا و قائم به شخص است و بسیاری از مسئولان از اختیارات خود در تعامل با رسانه ها استفاده نمی کنند

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب کانال تلگرام گناباد20
آگهی کاربران کانال تلگرام گناباد20
مرور اخبار شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
10399000
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
5208
5565
27697
10317555
166919
253748
10399000
تلگرام-گناباد20.jpg02
محل تبلیغ شما؛ منتظر تبلیغات شما هستیم براي درج تبليغات خود با(09151779205)تماس بگيريد. متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد