امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 اسفند 1397 01:16
وبسايتهاي فعال شهرستان
0010
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه اجرای شعار سال است

عضو كميسيون امنيت ملي و ساست خارجي مجلس شوراي اسلامي و نماينده مشهد در گناباد گفت:راهکار برطرف شدن مشکلات جامعه، فقط اجرای شعار سال یعنی اقدام و عمل است.

به گزارش گناباد20، حسين كريمي قدوسي چهارشنبه شب در مراسم گرامی داشت سالروز عملیات غرورآفرین والفجر ۸ در محل مصلی امام خمینی(ره) گناباد طي سخناني اظهار کرد:

در سال اقدام و عمل, مسئولین به وظیفه خود به خوبی عمل نکردند و حرف, نیاز امروز جامعه نیست بلکه باید عمل کرد و وارد میدان عمل شویم.

بایستی نیروهای جهادی و انقلابی جهت حل مشکلات مردم به صحنه بیایند.

فتنه سال88 توسط مسئولین خود شیفته و میل به زینت دنیا ایجاد شد و رقم خورد.

امروز مشکل تولید نداریم,بلکه مشکل فروش محصولاتمان چه در داخل و چه در خارج رو داریم.

در سال اقدام و عمل, بعلت واردات بی رویه 20 درصد تولید به زمین خورده است و حل مشکل تولید این است که بایستی جلوی بی رویه واردات را گرفت.

نقد ما نقد توام با خیر خواهی است و این است که میخواهیم کمک کنیم.

معضل دیگر معضل بزرگ موسسات مالی و اعتباری است و پول هایی که در این موسسات جابجا شده است توسط یک نفر انجام شده است و تمام تراکنش های مالی آن زیر نظارت بانک مرکزی است, چرا با او برخورد نمی کنند و نگرانی مردم را برطرف نمی کنند.

کریمی قدوسی افزود:

شبکه مفاسد اقتصادی هم براحتی قابل شناسایی است و سیستم تراکنش بانکها زیر نظر بانک مرکزی است و مدیر کنترل بانک متوجه جابجایی های مالی میشود، پس چرا برخورد نمی کنند؟

یکی از راهکارهای موثر دیگر برای بهبود اوضاع ، مشخص نمودن مشکلات و واگذاری آن به قوای سه گانه است که هرکدام در حیطه وظایف خود بایستی به آن بپردازند و باید صادقانه جهت حل مشکلات معیشتی با مردم سخن گفت.

یکی از قوایی که کمتر به میدان آمده برای ایجاد ثبات در نظام اداری، پولی و بانکی قوه قضائیه است.

قوه قضائیه با همه فشارهایی که به او وارد بود، برخوردش با مفاسد در مرحله اول خوب بود ولی کفایت نمی کند و بایستی از طریق قانون که مدعی العموم است محکم تر برخورد کند.

مدیری که نمیتواند کار مردم را بدرستی انجام دهد بایستی استعفا دهد و جواب بدهد.

یکی از موثر ترین راهها برای ثبات در نظام مدیریتی،اقتصادی و پولی مدعی العموم است که دستگاه قضایی باید سیستمی را تبیین کند اما این سیستم نباید سلیقه ای باشد و برخورد کند تا نظم به جامعه برگردد که در صورت برخورد، باعث افزایش امید در جامعه و مردم می شود.

با خیر خواهی خدمت آقای رئیس جمهور عرض میکنم که در آستانه دهه ی فجر بهتر بود که این سخنان را نمی گفتید که عرض کردند رژیم گذشته به این دلیل همه چیز را از دست داد که صدای مردم را نشنید و بیائید مطالبه و خواست مردم را به خوبی بشنویم ،

که به ایشان عرض می کنم این سخنان را چه کسی غیر از شما باید بشنود و مردم به شما اعتراض دارند و اعتراض معیشتی مردم که به دست قوه مجریه است و شمائید که بایستی مشکلات مردم را حل کنید چون در انتخابات به مردم قول داده اید و بایستی به مردم جواب دهید نه مخالف خوانی کنید و بایستی پاسخگو باشید ،باید اعتماد مردم به نظام حفظ شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محل تبلیغ شما
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد
مرور اخبار شهرستان
تابلو اعلانات شهرستان
آمار بازدید از گناباد20
13102805
امروز
دیروز
اين هفته
صفحات بازدید شده
کاربران واردشده
بازدید ماه قبل
بارديد كل
153
3850
15464
13064119
72092
96284
13102805