امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 23:45
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بقعه چهارمین زیارتگاه رضوی کشور در حال تخریب است

70      رئیس شورای اسلامي کاخک گناباد گفت: بقعه امام زاده سید محمد عابد(ع) گناباد به دلیل نبود طرح جامع در حال تخریب است.

به گزارش گناباد20، حجت الاسلام حمید مقیمیان ظهر شنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در گناباد برگزار شد اظهار کرد: امامزاده کاخک گناباد هنوز طرح جامع گسترش ندارد و برای انجام این طرح در پیچ و خم های اداری گیر کرده ایم وحتی زیرساخت ها برای زائرسرای این بقعه نیز مهیا نشده است.

وی ادامه داد: بخش زیادی از درآمد اداره موقوفات گناباد از محل وقف هایی می باشد که در بخش کاخک است ولی این اداره در گنابادمستقر شده و فقط برای اجرای برنامه ها از این بقعه استفاده می شود.

عضو هیئت امنای امام زاده کاخک ابراز کرد: امام زاده سلطان محمدعابد(ع) به عنوان بقعه شاخص استان هم مطرح است ولی برنامه ای برای گسترش و کارهای عمرانی آن وجود ندارد به صورتی که امروز شاهد آن هستیم کاشی های قسمتی از امامزاده ریزش کرده و زائر سرای آن نیز باتوجه به این که به بخش خصوص واگذار شده است اما زیرساخت های لازم جهت ارائه خدمت به زائران این امام زاده در طول سال را ندارد.

مقیمیان تصریح کرد: گردشگری می تواند ایجاد اشتغال در جامعه داشته باشد و گره های زیادی را باز نماید لذا مسئولین نباید فقط به قنات قصبه به عنوان اثرجهانی و گردشگری نگاه کنند. گردشگری زیارت در استان ها و کشورهای دیگر توانسته جایگاه خود را پیداکند و زمینه اشتغال زایی فراوانی داشته باشد.

منبع:مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000