امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 29 بهمن 1397 16:53
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بازدید مسوولان شهرستان از عملیات اجرای پروژه کاشی هستی برکت

7llyjfcuجلسه بررسی راه کارهای رفع مشکلات پروژه کاشی هستی برکت با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.
 
94.10.6
 جلسه بررسی راه کارهای رفع مشکلات پروژه کاشی هستی برکت با حضور حجت‎الاسلام رجایی نمایده مردم شهرستان های گناباد و بجستان در شورای اسلامی، حجت السلام صادقی امام جمعه گناباد، محمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان، حجازی بخشدار کاخک و اعضای ذیربط در محل پروژه کاشی هستی برکت واقع در ناحیه صنعتی کاخک برگزار شد.
محمدعلی نبی پور فرماندار شهرستان در ابتدای سخنانش ضمن خیر مقدم از آقای فرخ نیا رئیس کارخانه کاشی هستی برکت که شهرستان گناباد را به عنوان محل سرمایه گذاری انتخاب نموده اند تقدیر وتشکر نمود وی افزود: پروژه کاشی هستی برکت از اهمیت بالایی در سطح محلی وملی برخوردار است و برای شهرستان ارزشمند می باشد.
فرماندار ادامه داد: با توجه به اینکه کاشی هستی برکت در آینده یک پروژه تولیدی خواهد بود که فضای کسب و کار و ارزش افزوده منطقه را فراهم خواهد کرد بنابراین پیگیری های لازم برای بهره برداری هر چه سریعتر این پروژه ضروری به نظر می رسد.
وی همچنین به دغدغه مسئولین شهرستان همچون نماینده و شورای شهر اشاره کرد و عنوان نمود . در جهت حل مشکلات پروژه کاشی هستی بایستی از تک روی خوداری و در جهت هم افزایی حرکت نماییم.
نبی پور خطاب به مسئولین اظهار نمود:در صورت زمین گیر شدن و عدم پیشرفت به موقع پروژه هایی همچون فولاد، سیمان و کاشی هستی، با سلب اعتماد مردم و سرمایه گذاران مواجه خواهیم شد و این خود می تواند زمینه مهاجرت بیشتر مردم را فراهم کند.نبی پور از تمامی کسانی که این پروژه را پیگیری می کنند تقدیر وتشکر نمود.
در پایان مسئولین از عملیات اجرای پروژه کاشی هستی برکت بازدید نمودند

منبع: سایت فرمانداری گناباد

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000