امروز: یکشنبه, 28 مرداد 1397 02:31
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

كاشي هستي گناباد ركورد زد

j0927sgaمجتمع كارخانجات كاشي هستي ركورد بتون ريزي در شهرستان گناباد را با 520 متر مکعب شكست
94.2.4
مدير اجرايي مجتمع كارخانجات كاشي هستي شهرستان گناباد در گفتگوي اختصاصي با پايگاه خبري صبح گناباد گفت : اين شركت توانست با 520 متر مكعب بتون ريزي ركورد جديدي در شهرستان گناباد بر جا بگذارد .

 hasti

به گزارش صبح گناباد ، فرخ نيا در اين خصوص گفت : در جريان اين عمليات بزرگ كه در نوع خود در شهرستان گناباد بي سابقه است ، 10 دستگاه ميكسر از 4 شركت توليد بتون آماده اين شهرستان در مدت 12 ساعت توانستند با 520 متر مكعب بتون ريزي مستمر و احداث يك ديواره بتوني به طول 73 متر ، ركورد جدديدي در اين شهرستان بجا بگذارند .

مهندس مرادي رييس نمايندگي نظام مهندسي شهرستان گناباد البته در اين زمينه اظهار كرد : تا كنون بررسي دقيقي در اين زمينه انجام نشده است كه بالاترين حجم بتون ريزي در 12 ساعت چقدر بوده است ولي قطعا اين حجم بتون ريزي مستمر در اين شهرستان كم سابقه است .

hasti1

مهندس سواد كوهي كه نظارت فني بيمارستان بزرگ علامه بهلول گنابادي را بعهده دارد گفت : بيشترين حجم بتون ريزي يكروزه تا كنون متعلق به اجراي فونداسيون اين بيمارستان بوده است كه طي آن 250 متر مكعب بتون در مدت يكروز ريخته شده است .

مهندس حامد جعفري كه پيمانكار و مجري اين عمليات بتون ريزي در كاشي هستي گناباد است نيز ميگويد : تا آنجا كه من اطلاع دارم ، در طول 20 سال گذشته اين حجم بتون ريزي مستمر در شهرستان گناباد انجام نشده و اين نخستين بار است كه تمام ماشين آلات و مجموعه شركتهاي توليد بتون آماده شهرستان گناباد در اجراي يك پروژه بصورت همزمان بكارگيري ميشوند .

جعفري در ادامه گفت : در حاليكه حداقل فاصله شركتهاي توليد بتون تا محل پروژه 20 كيلومتر و حدكثر 35 كيلومتر بود ، ولي با برنامه ريزي صورت گرفته تمام ميكسرها بموقع در محل مورد نظر حاضر و هيچ وقفه اي در جريان عمليات بوجود نيامد .

hasti2

فرخ نيا نيز از مساعدت مديران شركتهاي توليد بتون گناباد در اين زمينه تشكر كرد و هماهنگي و و همكاري آنان را ستود .

لازم به ذكر است عمليات اجرايي اين پروژه بزرگ كه بدليل مشكلات مالي دچار وقفه شده بود ، با پيگيريهاي جدي مسئولين شهرستان و مشاركت بنياد بركت از دوماه پيش آغاز و هم اكنون با جديت ادامه دارد . اين مجموعه صنايع تبديلي در صورت راه اندازي ، زمينه اشتغال مستقيم بيش از سيصد نفر را فراهم خواهد كرد .

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000