امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 29 بهمن 1397 16:52
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)
توجه
  • Lack of access rights - File 'http:/www.gonapa.ws/images/stories/Gozarersh/ejtemaei/k.hasti92.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/www.gonapa.ws/images/stories/Gozarersh/ejtemaei/k.hasti92.jpg'

روند امیدوارکننده ی کاشی هستی کاخک گناباد در مسیر بهره برداری

کاشی هستی کاخک گنابادعملیات اجرایی کارخانه کاشی هستی در شهرک صنعتی کاخک آغاز شده و پیشرفت قابل توجهی دارد.
92.7.28
روند امیدوارکننده ی کاشی هستی کاخک گناباد در مسیر بهره برداری
 
28 مهر 1392
  کاشی هستی کاخک گنابادعملیات اجرایی کارخانه کاشی هستی در شهرک صنعتی کاخک آغاز شده و پیشرفت قابل توجهی دارد.
از طریق یکی از دوستان این خبر را می شنویم و برای عکاسی و بازدید از پروژه راهی شهرک صنعتی کاخک می شویم. تصور نمی کنم کار خاصی انجام شده باشد به خصوص که هنوز شور و حال تاسیس کارخانه های سیمان، فولاد و تراکتور سازی را فراموش نکرده ایم.
 
کارخانه هایی که سال 86 کلنگ هایش زده شد و قرار بود اقتصاد منطقه را متحول کند و برای صدها جوان گنابادی کار و شغل بیاورد اما حالا هیچ خبری از آن نیست اما به هر حال گذشته است و برای آینده باید امیدوار بود.
به محل پروژه می رسیم زمین وسیعی گودبرداری شده است و ماشین آلات مشغول کارند مشخص است که کار زیادی انجام شده.
مرد جوانی به استقبالمان می آید، مهندس فرخ نیا مدیر اجرایی پروژه به ما معرفی می شود.
علاوه بر گودبرداری و تسطیح زمین که در حد وسیعی انجام شده شناژ کار نیز ریخته شده و وسعت سوله هایی که قرار است برپا شود را نشان می دهد.
مهندس فرخ نیا در این مورد به ما می گوید؛ زمین اینجا 24 بهمن ماه 91 به ما تحویل داده شده و کار تسطیح و گودبرداری را از 25 بهمن ماه آغاز کردیم و تا امروز تنها 2 روز کار تعطیل شده است و در بقیه ی ایام مشغول بکار بودیم.
  کاشی هستی کاخک گنابادوی ادامه داد: ما یک شرکت خانوادگی هستیم و از یزد به اینجا آمدیم و از آنجا که بیشتر از 15 هکتار زمین لازم داشتیم این محل را برای احداث کارخانه انتخاب کردیم هر چند که زمینی که به ما داده شد از لحاظ شیب مشکلات زیادی داشت و ما مجبور به خاکبرداری در حد وسیع شدیم که هزینه های زیادی به ما تحمیل کرد در صورتی که در کنار ما زمین بسیار خوبی به شرکت مشابه داده شده که اگر زمین ما هم آنطور بود از لحاظ پیشرفت کار نیز خیلی جلوتر بودیم در حالیکه در حال حاضر 4 ماه زمان برای تسطیح زمین وقت گذاشتیم ضمن آنکه 400 میلیون تومان نیز هزینه تسطیح شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: پروژه کاشی هستی در 2 فاز به بهره برداری خواهد رسید و قابلیت تولید 15 هزار متر مربع کاشی در روز را خواهد داشت که از نظر تولید نیز 70 درصد تولید ما کاشی درجه 1 و تنها پانزده تا 20 درصد آن کاشی درجه 2 خواهد بود ضمن آنکه کاشی درجه 3 وارد بازار نخواهد شد.
نکته مهم آنکه یک نوع کاشی تولیدی در این مرکز کاشی آنتی باکتریال برای استفاده در بیمارستانها و مراکز درمانی،سالن های غذا خوری و رستوران ها خواهد بود.
فرخ نیا در مورد هزینه برآورد شده برای این پروژه افزود: 62 میلیارد تومان هزینه برای این پروژه در نظر گرفته شده که تابحال نیز کلیه ی هزینه های انجام شده به صورت شخصی بوده و هیچ تسهیلاتی به ما داده نشده است تنها برای ماشین آلات تقاضای وام ارزی داشتیم که البته هنوز هیچ مبلغی دریافت نکردیم و همه هزینه های انجام شده از برنامه شخصی خرج شده است.
وی در مورد ایجاد اشتغال پروژه کاشی هستی گفت: 400 نفر به طور مستقیم در اینجا مشغول بکار خواهند شد که این تعداد می تواند در حل مشکل بیکاری منطقه قابل توجه باشد.
شایان ذکر است: محمد صالح فرخ نیا مدیر عامل مجموعه عناوین کار آفرین برتر کشور در سال 89 و جوانترین صنعتگر کشور در همان سال را کسب کرده است.
سایت گناپا ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس فرخ نیا و همکارانشان امیدوار است، این مجموعه در شهرستان گناباد هر چه سریعتر به بهره برداری برسد تا ناامیدی که در بخش صنعت در سالهای اخیر بر شهرستان حاکم شده تا حدودی تسکین یابد.


 
 کاشی هستی کاخک گناباد

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000