امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 27 آذر 1397 23:46
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

کمترین آمار طلاق در افراد تحت پوشش کمیته امداد است

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کمترین میزان طلاق در افراد تحت پوشش این کمیته است.


به گزارش گناباد20، پرویز فتاح ظهر چهارشنبه در جمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) گناباد اظهار کرد: ما ایرانی ها تا زمانی که به اصل خود برنگردیم وضعیت بهتر نخواهد شد و همه باید برای آبادانی ایران تلاش کنیم.

وی افزود: تمامی تلاش مجموعه کمیته امداد باید حول محور اشتغال باشد و جلوگیری از هدر رفت سرمایه، مومن بودن و سیاست زده نبودن، نشانه ادامه راه ما است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ابراز کرد: خوشبختانه در کشور از رهبری معظم انقلاب تا تک تک مردم در کمک به نیازمندان همگرایی دارند و این نشان می دهد که موضوع ایتام،فقرا و زکات توانسته ما رادر یک جهت قرار دهد.

وی با اشاره به آمار طلاق در کشور و استان خراسان رضوی بیان کرد: براساس بررسی های ما کمترین میزان طلاق در بین افراد تحت پوشش کمیته امداد بوده زیرا ازدواج آنها غیرمادی و از روی عشق بوده است.

فتاح تاکید کرد: اگر نظامی می خواهد همراه و حامی مستضعفین باشد باید مسئولین آن هم به این شکل رفتار کنند در غیر این صورت نخواهند توانست آن مستضعف را درک و کمکی به او کنند .به تمامی نهاد های زیر مجموعه خود تاکید کرده ایم که نباید کاری را انجام دهند که پرهزینه باشد.

رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: مردم نگران یارانه نباشند زیرا براساس طرحی که دولت داده بیش از ۴۰ میلیون نفر یارانه خواهند گرفت و افرادی که نیز یارانه آنها قطع شود مطمئن باشند این پول جهت ایجاد اشتغال هزینه خواهد شد.

وی با ارائه آمار افزایش اعتبارات بخش های مختلف کمیته امداد تصریح کرد: در گذشته به هر مستمری بگیر مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت می شده که امروز این مبلغ به ۴۶۰ هزار تومان رسیده است و دولت نیز دوهزار و ۱۰۰ میلیون تومان برای اشتغال به کمیته امداد تخصیص داده است.

فتاح افزود: سال گذشته با همکاری خوب دولت ۹۷ درصد بودجه کمیته امداد محقق شده که فقط در یک نمونه ما در دو سال گذشته ۹۰ هزار نفر در نوبت دریافت جهیزیه داشتیم که امسال این میزان به ۳ هزار نفر رسیده است.

منبع:مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

0000