امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 03 تیر 1398 14:32
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

از عظمت قنات قصبه گناباد شگفت‌زده شدم

175408

گردشگر آلمانی:شهر گناباد قنات‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها قنات قصبه است که بعد از بازدید از این قنات، از عظمت آن شگفت زده شدم.

به گزارش گناباد20، یک گردشگر آلمانی که با دوچرخه سفر می‌کند، و در سفر خود به شهرستان گناباد رسیده‌است گفت: شهر گناباد قنات‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها قنات قصبه است که بعد از بازدید از این قنات، از عظمت آن شگفت زده شدم.

اولیور ایسنبایگل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-، در حاشیه بازدید از قنات قصبه گناباد و آثار تاریخی این شهر، با بیان اینکه مردم گناباد مردمی خوش قلب، مهمان‌نواز و سخت کوشی هستند، اظهار کرد: این مردم خیلی زود با من ارتباط برقرار کردند و صمیمی شدند و این خیلی برایم خوشایند بود.

وی ساخت قنات‌ها را روش و تکنیک ایرانی دانست و اظهار کرد: در آلمان حتما آثار باستانی ایران و به ویژه قنات گناباد را معرفی و از دوستانم نیز دعوت خواهم کرد تا در قالب یک گروه به مدیریت خودم به ایران آمده و از مناطق گردشگری این کشور و به ویژه گناباد دیدن کنند.

ایسنبایگل که استاد رشته بازاریابی اینترنتی دانشگاه ادبرنتوز است، افزود: حتما برای دانشجویان و اساتید این دانشگاه از جذابیت‌های گناباد خواهم گفت که مردم این شهر به گرمی از من استقبال کردند؛ چراکه من خیلی کشورها را رفته ام و اینگونه خوش آمدگویی را تا حالا به خود ندیده ام.

این گردشگر آلمانی همچنین گفت: روزی هشت ساعت دوچرخه سواری می‌کنم و خیلی از کشورها را با همین دوچرخه رفته‌ام؛ هر کشوری مزیت‌های خود را دارد اما مردم ایران، مردم خیلی خوبی هستند و ذهن بازی دارند و این کشور از امنیت بالایی برخوردار است.

ایران و آلمان، یک احساس مشترک با هم دارند

وی با اشاره به اینکه از دیدن مراسم رژه که همه مردم، لباس نظامی داشتند متعجب شدم، ادامه داد: ما هم در یک جنگ بزرگ تعداد زیادی از هموطنان و مردممان را از دست داده‌ایم و حتی از اقوام خودم هم در آن جنگ کشته شده اند که هنوز یاد و خاطره آن‌ها در ذهن و قلبم هست و ایران و آلمان در خصوص جنگ با هم احساس یک مشترکی دارند.

اولیور اضافه کرد: چند سال یک ویدئو در مورد جنگ ایران دیده ام که خیلی روی من تاثیر گذاشت و در حال حاضر آن خاطره و فیلم دوباره در ذهنم هویدا شد؛ من از کسانی که باعث جنگ و کشته شدن انسان‌ها می‌شوند احساس انزجار می کنم.

این استاد رشته بازاریابی اینترنتی دانشگاه ادبرنتوز همچنین بیان کرد: ایران و آلمان همیشه با هم دوست بوده است و تاکنون المان در زمینه علم و تکنولوژی به ایران کمک کرده است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید