آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برگزاري آزمون دوره های آموزشی بومگردی در گناباد

رئیس  مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناباد از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد.
 به گزاري گناباد20،غلامرضا علیخانی گفت: دومین مرحله از آزمون پایان دوره آموزش بوم خانه های گردشگری با حضور 24 نفر از شرکت کنندگان در این مرکز برگزار شد .

وی گفت: در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه گردشگری دوره های آموزشی مختلفی با همکاری اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد پیش بینی شده است.


علیخانی افزود تا کنون 80 نفر در دوره های آموزشی کارآفرینی در گردشگری و مدیر بوم خانه های گردشگری شرکت کرده اند و پیش بینی می شود در سال جاری نیز 50 نفر تحت آموزش دوره های گردشگری قرار گیرند.


مسئول اقامتگاه های بومگردی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد با بیان اینکه گناباد از شهرستان های پیشرو در زمینه بومگردی در سطح خراسان رضوی می باشد گفت: با توجه به افزایش حضور گردشگران در شهرستان گناباد و توسعه فعالیت های کسب و کار مبتنی بر گردشگری آموزش نیروی انسانی از اهمیت وِیژه ای برخوردار است.


ذوالفقاری خاطرنشان ساخت: تاکنون در شهرستان گناباد 9 موافقت اولیه احداث اقامتگاه بومگردی صادر شده است که تعدادی افتتحاح و در حال خدمات رسانی است از این رو آموزش شاغلین در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد