امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 03 تیر 1398 14:32
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برگزاري آزمون دوره های آموزشی بومگردی در گناباد

رئیس  مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان گناباد از برگزاری آزمون دوره آموزشی بوم خانه های گردشگری در شهرستان گناباد خبر داد.
 به گزاري گناباد20،غلامرضا علیخانی گفت: دومین مرحله از آزمون پایان دوره آموزش بوم خانه های گردشگری با حضور 24 نفر از شرکت کنندگان در این مرکز برگزار شد .

وی گفت: در راستای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه گردشگری دوره های آموزشی مختلفی با همکاری اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد پیش بینی شده است.


علیخانی افزود تا کنون 80 نفر در دوره های آموزشی کارآفرینی در گردشگری و مدیر بوم خانه های گردشگری شرکت کرده اند و پیش بینی می شود در سال جاری نیز 50 نفر تحت آموزش دوره های گردشگری قرار گیرند.


مسئول اقامتگاه های بومگردی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد با بیان اینکه گناباد از شهرستان های پیشرو در زمینه بومگردی در سطح خراسان رضوی می باشد گفت: با توجه به افزایش حضور گردشگران در شهرستان گناباد و توسعه فعالیت های کسب و کار مبتنی بر گردشگری آموزش نیروی انسانی از اهمیت وِیژه ای برخوردار است.


ذوالفقاری خاطرنشان ساخت: تاکنون در شهرستان گناباد 9 موافقت اولیه احداث اقامتگاه بومگردی صادر شده است که تعدادی افتتحاح و در حال خدمات رسانی است از این رو آموزش شاغلین در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید