امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 21 آذر 1397 12:21
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

روحانیون انقلابی گری را در بین مردم ترویج کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: انقلابی گری یکی از توصیه های رهبر معظم انقلاب است و باید روحانیون این مهم را در بین مردم ترویج کنند.

به گزارش گناباد20 و به نقل از مهر،حجت الاسلام کاظم لطفیان سه شنبه شب در همایش طلایه داران هدایت درگناباد اظهار کرد: اگر امروز ما از رهبری مقتدر بهره می بریم و هدایت فکری،سیاسی و اجتماعی ما به دست ایشان صورت می گیرد به برکت اهل بیت(ع) است.

وی ادامه داد: مردم در حوزه های مختلف از روحانیون انتظارات فراوانی دارند که باید به این انتظارات دقت و آنها را اجابت کرد.

مدیرکل تبیلغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب بر موضوع انقلابی گری در بین مسئولین و مردم توصیه های فراوانی دارند که ترویج و تبیین آن باید به دست سربازان ایشان یعنی روحانیون صورت می گیرد.

لطفیان افزود: صحبت های رهبرمعظم انقلاب در خصوص انقلابی گری باید امروز دغدغه من و شما باشد و تمامی تلاش خود را در جهت رفع این دغدغه انجام دهیم.

وی با اشاره به اهمیت انقلابی گری در هر جامعه ای بیان داشت: اگر امروز روحانیون بتوانند انقلابی گری را به درستی در بین مردم ترویج کنند باعث حرکت و پیشرفت جامعه خواهند شد که این در مقابل خواسته استکبار قرار دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: اگر روحانیون حامی ولایت و پشتیبان آن باشند نتیجه ان حرکت و پایداری نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

لطفیان انقلابی گری را زمینه تشکیل حکومت ولی عصر(عج) دانست و افزود: مردم ، مسئولین و روحانیون باید تمام توان خود را در رسیدن به این هدف یعنی تشکیل حکومت امام زمان(عج) قرار دهند.

وی با اشاره به جوامعی که رهبری درستی نداشته اند اظهار کرد: جامعه ای که ولایت نداشته باشد جامعه سرگردانی است که نمی تواند راه خود را پیدا کند و از بین می رود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید