امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 21 آذر 1397 12:20
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

طرح شمیم ولایت نمونه‌ای از فرمان «آتش به اختیار» است

امام جمعه گناباد گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در مباحث فرهنگی تربیتی طرح شمیم ولایت از طرح‌هایی است که می‌تواند نمونه‌ای از فرمان «آتش به اختیار» حضرت آقا باشد.
 

به گزارش خبرنگار گناباد20 و به نقل از مهر، حجت الاسلام حسن صادقی نسب بعدازظهر سه شنبه در مراسم اختتامیه طرح شمیم ولایت در گناباد اظهار کرد: یکی از ضروریات زمان ما،توجه به نسل جوان ونوجوان است زیرا دشمن برنامه ریزی گسترده ای را برای تاثیر گذاری بر روی این قشر انجام داده است.

وی ادامه داد: در ذهن نوجوان هر بذری کاشته شود آن را می پذیرد حال اگر این ذهن با ابزارهایی چون ماهواره سروکار داشته باشد به بیراهه کشیده می شود .

امام جمعه گناباد تصریح کرد: جنگ نرم با شدت وقدرت در جریان است و جوانان و نوجوانان در واقع افسران این جنگ نرم هستند که باید هوشیاری لازم را داشته باشند.

صادقی نسب تاکید کرد: کار فرهنگی و تربیتی هیچگاه تعطیل نمی شود و این جلسه اختتامیه برنامه ها در تابستان و آغاز برنامه های جدید طرح شمیم برای مهرماه باید باشد.

وی افزود: در طرح شمیم ولایت باید در کنار کارهای فرهنگی و تربیتی برنامه های علمی و آموزشی نیز انجام شود.

امام جمعه گناباد خاطرنشان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری در مباحث فرهنگی تربیتی طرح شمیم ولایت از طرح‌هایی است که می‌تواند نمونه‌ای از فرمان «آتش به اختیار» حضرت آقا باشد.

وی بیان کرد: از ویژگی های بارز طرح شمیم ولایت عدم وابستگی آن به نهاد یا سازمانی است و این خود مردم و فعالین فرهنگی هستند که دغدغه دارند و به آن کمک می کنند.

صادقی نسب در پایان افزود: ۲۱ مسجد سطح شهرستان گناباد با تعداد ۶۵۰ دانش آموز در سنین ۸ تا ۱۵ سال طی برنامه ای دو ماهه در طرح شمیم ولایت شرکت کرده اند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید