امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 23 آذر 1397 03:14
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برای راه اندازی اتوبوسرانی گناباد 20 برابر درآمد آن، هزینه شده است

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری گناباد گفت: شهرداری گناباد در45 روز گذشته 20 برابر درآمد دو خط اتوبوسرانی، هزینه کرده است.

به گزارش گناباد20 و به نقل از فارس ، مهدی حزار ديشب 14بهمن ماه96 در جلسه علنی شورای شهر گناباد گفت: در 45 روز گذشته بیش از 104 میلیون ریال برای دایر بودن دو خط اتوبوسرانی هزینه شده در حالیکه فقط 4 میلیون ریال درآمد داشته است.

وی با بیان اینکه ما راضی به تعطیل شدن خط اتوبوسرانی نیستیم، گفت: باید ترتیبی اتخاذ شود که هم مردم نفع ببرند و هم شهرداری بیش از حد دچار زیان نگردد.

رئیس شورای اسلامی شهر گناباد نیز گفت: شهر گناباد گنجایش راه‌اندازی خط اتوبوسرانی را ندارد و در صورت دایر بودن، شهرداری باید ضرر و زیان پرداخت کند.

سیدحسین‌ پورهاشمی ادامه داد: اتوبوسرانی گناباد باید به بخش خصوصی واگذار شود.

یکی دیگر از اعضای شورای شهر گناباد گفت: طرح راه‌اندازی اتوبوسرانی گناباد آزمایشی و در شورا مصوب شده است که تا 20 اردیبهشت سال 97 این دو خط دایر باشد.

سیدعلی‌اکبر آقایی ادامه داد: تاکید من براین است که خط اتوبوسرانی در گناباد دایر باشد شکل کار و چگونگی آن بر عهده شهرداری است.

علیرضا موحد عضو دیگر شورای شهر گناباد گفت: شهرداری همانطور که در اداره پارک‌ها و نظافت شهر هزینه می‌کند باید برای حمل و نقل مردم هم هزینه پرداخت کند.

هادی رفیع عضو دیگر شورای شهر گناباد گفت: اگر شورا محل هزینه کرد دایر بودن خط اتوبوسرانی را مشخص کند من با دایر بودن خط اتوبوسرانی در گناباد موافق هستم.

شهردار گناباد نیز در این جلسه گفت: باید سازوکار و نحو خدمت‌رسانی خط اتوبوسرانی گناباد تغییر کند.

عباس علایی گفت: بعد از پایان دوره آزمایشی خط اتوبوسرانی گناباد باید در نحو و سازوکار آن تغییراتی ایجاد شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید