امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 28 دی 1397 18:19
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اقدامات مهم حمایتی در حوزه تامين اجتماعي

سرپرست تامین اجتماعی گناباد و بجستان توسعه کمی و کیفی خدمات تامین اجتماعی را از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در این شهرستانها واقع در جنوب استان خراسان رضوی دانست.

 

به گزارش گناباد20، محمد شریفی روز چهارشنبه به مناسبت دهه فجر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ایجاد سهولت در بیمه زنان خانه دار، افزایش حمایت از کارگاههای مشمول، کشاورزان و دامداران و سهمیه بیمه کارگران ساختمانی از اقدامات مهم حمایتی دولت در این بخش به شمار می رود.


وی گفت: در راستای گسترش خدمات غیرحضوری 98 درصد لیستها و حدود 80 درصد ابلاغهای تامین اجتماعی بصورت اینترنتی انجام می شود. پرداخت تعهدات کوتاه و بلندمدت این شعبه به بیمه شدگان نیز از ابتدای امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 27 درصد بیشتر شده است.


سرپرست تامین اجتماعی گناباد و بجستان افزود: پرداخت تعهدات تامین اجتماعی گناباد در این مدت با افزایش 84 میلیارد ریالی به نسبت مدت مشابه پارسال به 443 میلیارد ریال رسید. 420 میلیارد ریال از پرداختها مربوط به تعهدات بلندمدت شامل حقوق و مستمری و 23 میلیارد ریال در قالب تعهدات کوتاه مدت از جمله ایام بارداری، بیمه بیکاری و غرامت دستمزد بوده است.

ماهیانه بطور متوسط 45 میلیارد ریال بابت تعهدات کوتاه و بلندمدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران دو شهرستان گناباد و بجستان پرداخت می شود.


وی ادامه داد: دو متخصص جدید در پلی کلینیک تامین اجتماعی گناباد امسال جذب شدند و این مرکز روزانه به حدود 500 نفر خدمات درمانی رایگان ارایه می دهد.


19هزار و 250 نفر بیمه شده اصلی و 3852 مستمری بگیر گناباد و بجستان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

مجموع افراد تحت تکفل بیمه شده و مستمری بگیر 62 هزار نفر است که معادل حدود 50 درصد جمعیت گناباد و بجستان را تشکیل می دهند. ضریب نفوذ بیمه ای در این شهرستانها حدود 70 درصد است.


هم اینک علاوه بر شعبه تامین اجتماعی گناباد یک شعبه اقماری در بجستان و یک دفتر کارگزاری در گناباد به ارائه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی مشغولند.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید