امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 01:25
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

فرودگاه گناباد ۱۵ ماه دیگر آماده بهره برداری است

مدیرعامل فرودگاه های کشور گفت: پیش بینی ما این است که تا ۱۵ ماه دیگر فرودگاه گناباد به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش گناباد20 و به نقل از مهر، رحمت اله مه آبادی ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از فرودگاه گناباد اظهار کرد: مجموعه فرودگاه گناباد از پروژه های قدیمی بوده که نمایندگان ادوار مختلف این شهرستان پیگیری های لازم را برای آن انجام داده اند تا مجوزهای قطعی آن صادر شود.

وی افزود: پس از گذشت چندین سال از صدور مجوز این فرودگاه در حال حاضر عوامل پروازی آن ساخته شده و دو ماه قبل مبلغ ۷۰ میلیارد ریال به فرودگاه گناباد بودجه تزریق شده که در بازدید امروز شاهد پیشرفت ۸ درصدی ساخت ترمینال آن هستیم.

مدیرعامل فرودگاه های کشور خاطرنشان کرد: این فرودگاه با مساحت ۴۰۰ هکتار در سامانه کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جانمایی شده است و پیش بینی ما این است که تا ۱۵ ماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید.

مه آبادی تاکید کرد: مسئولان محلی نیز باید در ساخت این فرودگاه مشارکت کنند و تامین زیرساخت ها، فنس کشی و کاشت درخت از مواردی است که برعهده این مسئولان می باشد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید