امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 00:58
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

چهار طرح بهداشتي با حضور وزير بهداشت در گناباد به بهره برداری رسید

چهار طرح بهداشتی روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های گناباد و بجستان به بهره برداری رسید.

به گزارش گناباد20 و به نقل از ایرنا، چهار طرح بهداشتی روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های گناباد و بجستان به بهره برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت:

برای احداث این طرحها که شامل کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، کلینیک تشخیص و غربالگری سرطان، ساختمان دانشکده پزشکی این دانشگاه و مرکز جامع سلامت بجستان می باشد در مجموع 150 میلیارد ریال هزینه شده است.

دکتر جواد باذلی افزود: همچنین با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملیات اجرایی بخش‌ های جراحی قلب باز، آنژیوگرافی و بخش سوختگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی آغاز شد.

وی اظهار داشت: اجرای این طرحها 270 میلیارد ریال هزینه دارد.

بازدید از پایگاه اورژانس هوایی و رونمایی از تمبر اختصاصی امداد هوایی گناباد از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان گناباد بود.

دانشگاه علوم پزشکی گناباد با 2 بیمارستان علامه بهلول گنابادی و آیت الله مدنی، 17 مرکز سلامت، 46 خانه بهداشت و 15 پایگاه اورژانس و یک پایگاه اورژانس هوایی شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی را زیر پوشش دارد.
97.6.15

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید