امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 01:46
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)
توجه
  • Lack of access rights - File 'http:/uupload.ir/files/nqhg_bomgardi.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/uupload.ir/files/nqhg_bomgardi.jpg'

صدور موافقت اصولی 2 اقامتگاه بوم گردی در کاخک گناباد

رئیس اداره میراث فرهنگی گناباد:این اقامتگاهها با ظرفیت 60 نفر و با ایجاد فضاهای مختلف در روستای سنو و نوغاب به بهره برداری خواهد رسید .


به گزارش گناباد20،علیرضا شناسایی رئیس اداره میراث فرهنگی گناباد، امروز دوشنبه 15 مرداد با بیان اینکه اقامتگاه های بوم گردی اقامتگاه هایی است که با کیفیت مشخص و قابل قبول به گردشگران در محیط های طبیعی خدمات می دهند، افزود:

این اقامتگاهها با ظرفیت 60 نفر و با ایجاد فضاهای مختلف در روستای سنو و نوغاب به بهره برداری خواهد رسید .

او اظهار کرد: اقامتگاه بوم گردی روستای سنو در ساختمانی به مساحت 590 مترمربع جزو اقامتگاههای تبدیلی بوده و دارای پذیرایی، 5 اتاق، آشپزخانه، دو سرویس بهداشتی و حمام و با معماری سنتی و بومی روستایی ساخته شده است وبا غذاهای بومی و دمنوش های محلی از میهمانان پذیرایی خواهد شد .

او گفت: این گونه اقامت گاه ها که زیرشاخه طبیعت گردی به شمار می آید، کمترین آسیب زیست محیطی را به منطقه وارد کرده و متناسب با بافت فیزیکی و فرهنگی منطقه ساخته می شود و از همه مهمتر زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی مردم بومی منطقه را فراهم می کند .

مهدی ذوالفقاری مسئول اقامتگاه های بومگردی گناباد نیز با بیان اینکه تاکنون موافقت اولیه 13 اقامتگاه بومگردی در شهرستان گناباد صادر شده است گفت: از این تعداد 5 مورد آن به بهره برداری رسیده است و پیش بینی می شود اقامتگاه بومگردی روستای سنو در آبان ماه سال جاری به بهره برداری برسد .

روستای سنو در 20 کیلومتری غرب گناباد با داشتن آثار تاریخی متعدد و اولین موزه روستایی زعفران کشور یکی از مناطق ییلاقی و گردشگرپذیر شهرستان گناباد است.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید