امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 00:57
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

چرا برخورد قاطعی با مفسدان صورت نمی گیرد

امام جمعه گناباد:چرا دولت لیست اسامی تعداد اندکی از مدیران فاسد را که زمینه ساز بعضی از این مشکلات جامعه امروز شده اند را منتشر نمی کند.

به گزارش گناباد20،حجه الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد در خطبه های آدینه این هفته شهرستان گفت:چرا مسئولان و مدیرانی که کارنامه خوبی #ندارند، #کنار گذاشته نمی شوند تا #جوانان_انقلابی، #با_انگیزه و #متخصص کارها را بدست گیرند؟

چرا برخورد قاطعی با #مفسدان صورت نمی گیرد؟

چرا #دولت لیست اسامی تعداد اندکی از مدیران #فاسد را که زمینه ساز بعضی از این #مشکلات_جامعه امروز شده اند را #منتشر نمی کند؟

چرا گلوگاههای فساد در گمرکات،بنادر،بانک ها و مناطق ویژه اقتصادی را مسدود نمی کنند؟

وقتی کسی تخلف می کند چرا با او برخورد قاطع نمی شود؟ و مردم از این برخوردهای قاطع استقبال می کنند و خوشحال می شوند.

مطالبه مردم این است که چرا مفسدین اقتصادی و کسانی که فسادشان احراز شده است را #اعدام نمی کنند؟

وقتی کسی فسادی انجام داده و دستگاه قضایی اعلام کرده است که اینها مفسد فی الارض هستند و حکم شان هم اعلام شده چرا #اعدام نمی شوند؟
کسانی که کشور را به چالش می کشند و مردم را به گرانی و مشکلات گرفتار کرده اند، اگر چند نفر را #اعدام کنند،هم دل مردم خنک می شود و هم عبرتی می شود برای کسانی که بعد از این خواسته باشند فسادی را مرتکب شوند.

شهرام جزایری چندین سال قبل مفسد بوده است و مدتی در زندان و امکاناتی در اختیارش بوده و معلوم نیست به چه صورت آزاد شده است و حالا خواسته از کشور فرار کند و پیشنهاد رشوه یک میلیاردی می دهد، چرا با او و بابک زنجانی و دیگران و... و جنایت کارانی که برای مردم مشکل و برای کشور بدنامی درست کرده اند، چرا با آنها برخورد نمی کنند و خواست مردم این است که چند نفر را اعدام کنند.
اولین نقض کننده حقوق بشر، خود سردمداران حقوق بشر و کسانی که دم از حقوق بشر می زنند هستند.

ترامپ اگر می خواهد از سر صدق و راستی با ایران مذاکره کند ابتدا بایستی به برجام برگردد و به آن پایبند باشد.

روز خبرنگار را به همه خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نموده و از خبرنگارانی که صادقانه اطلاع رسانی سالمی دارند و مشکلات مردم را به گوش مسئولان می رسانند و خدمات نظام را برای مردم بر می شمارند تشکر می کنم.

نقد لازم است ولی نقد صحیح همراه با پیشنهاد،خوب است و اگر نقد همراه با آبرو ریزی افراد شود صحیح نیست.
بعد ار تشییع علامه بهلول بزرگترین تجمع در گناباد مراسم سیزدهمین سالگرد علامه بهلول که با حضور آیت اله علم الهدی برگزار شد،بود که از تمامی افرادی که زحماتی کشیدند تشکر می شود.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید