امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 29 آبان 1398 12:37
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

استقرار اورژانس اجتماعی در باغ ملی گناباد

سرپرست اورژانس اجتماعی گناباد گفت: به مناسبت هفته بهزیستی تیم سیار اورژانس اجتماعی در دو شیفت صبح و عصر در محل باغ ملی این شهرستان مستقر شد.

به گزارش گناباد20،علی ایزدیار در گفت و گو با نامه گناباد، با بیان این مطلب گفت: هدف از اجرای این برنامه معرفی خدمات، وظایف، فعالیت ها و گروه های هدف اورژانس اجتماعی به مردم است.

وی با اشاره به 104 تماس مرتبط مردم به اورژانس اجتماعی در سه ماهه اول سال جاری ، افزود: بعضی از تماس های مردم به خط 123 غیرمرتبط با فعالیت ها و وظایف اورژانس اجتماعی بوده و بر همان اساس نیاز است که در این زمینه به مردم اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

سرپرست اورژانس اجتماعی گناباد ادامه داد: چنانچه مردم و همشهریان عزیز در خصوص فعالیت های اورژانس اجتماعی سؤال، پیشنهاد، انتقاد و موردی داشته باشند می توانند با شماره گیری 123 با همکارانم درمیان بگذارند.

وی همچنین به شعار هفته بهزیستی اشاره و تصریح کرد: آسیب های اجتماعی در چند دهه اخیر در همه جوامع گسترش یافته و باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای خانواده ها و جوامع شده است لذا بایستی در زمینه تحقق شعار این هفته که «بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن» است تلاش شود.

ایزدیار خاطرنشان کرد: اگر آسیب های اجتماعی در بطن خانواده ها و جامعه رسوخ کند باعث اختلال در کار دولت ها و افزایش هزینه ها می گردد.

وی با بیان اینکه در سه ماهه اول سال جاری 164 نفر به تیم سیار اورژانس اجتماعی مراجعه نموده اند ، اظهار کرد: همچنین در این مدت 41 زوج برای بحث طلاق مراجعه نموده که پس از ارائه مشاوره و انجام امور مددکاری، تاکنون 7 زوج سازش نموده و الباقی پرونده ها نیز در دست اقدام است.

سرپرست اورژانس اجتماعی گناباد همچنین اذعان کرد: در بخش مداخله در بحران اقدام به خودکشی، کودک آزاری و همسرآزاری از جمله آسیب های اجتماعی است که بیشترین سهم را دارد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید