امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 00:57
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

20 هزار بیمه شده از خدمات تامین اجتماعی گناباد استفاده می کنند

رییس تامین اجتماعی شعبه گناباد : ۲۰ هزار نفر در تامین اجتماعی گناباد و بجستان بیمه شده اصلی می باشند كه  که بيش از ۵۰درصد مردم 2 شهرستان را خدمات مي دهد.

به گزارش گناباد۲۰،محمد شریفی رییس تامین اجتماعی شعبه گناباد در نشست خبری با خبرنگاران گفت:درب اتاق من به روی همه شهروندان و بخصوص افرادیکه مشمول‌تامین اجتماعی هستند باز است و از نقد سازنده در مجموعه کاری استفاده می کنیم.

وي افزود:تعداد ۲۰ هزار نفر در تامین اجتماعی گناباد و بجستان بیمه شده اصلی می باشند و نزدیک به ۴هزار نفر مستمری بگیر که با خانواده هایشان ۶۴هزار نفر می باشند از خدمات بیمه ای این شعبه در گناباد و بجستان استفاده می کنند که بالای ۵۰درصد مردم ۲ شهرستان می باشد.

وي ادامه داد: در بحث روان سازی کارها و خرید دیون کارفرمایان به سمت الکترونیکی شدن رفته ایم ،کاغذهای اداری در حال حذف شدن است و کلیه پرداخت ها و حقوق مستمری بگیران،بیمه بیکاری و حتی لیست های پرداخت حق بیمه فقط به صورت الکترونیکی انجام می شود.

-در خصوص قوانین سازمان، به کارفرمایان و کارگران بیمه تامین اجتماعی و جلوگیری از مشکلات احتمالی ،آموزش هایی برگزار کرده ایم.

-در راستای حمایت از کالای ایرانی دولت مصوبه ای گذاشته که از فارغ التحصیلان لیسانس و دکترای دانش آموخته دانشگاهها،در صورت استخدام در کارگاهها،کارفرمایان از یکسال حق بیمه معاف می باشند.

-در سال ۹۶ بالغ بر ۲۷۰۰ میلیون تومان غرامت تعهدات کوتاه مدت پرداخت شده است.
متوسط ۱۰۰ نفر در سال بیمه بیکاری داریم.

-در سال گذشته ۸۳ میلیون تومان کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است، ۵۸ میلیارد تومان حقوق مستمری بگیران در سال۹۶ پرداخت شده است.

-۱۰۷۰ کارگاه در گناباد و بجستان حق بیمه پرداخت می‌کنند/بالغ بر ۱۰۰ کارگاه بخشودگی جرایم انجام شده است/ بدهی های سازمان نسبت به گذشته کمتر شده است.

-در شعبه اقماری بحستان ۹۵ درصد خدمات در شهرستان انجام می‌شود و از لحاظ ساختاری امکان ایحاد شعبه مستقل وجود ندارد.

-نگاه به تامین اجتماعی مثل نگاه به کمیته امداد و‌بهزیستی است چون خدمت رسان است به مردم/کارفرمایان قابل احترام هستند و همکاری در این خصوص انجام می گیرد.

-سخت گیری و حساسیت ها در تامین اجتماعی بخاطر این است که می خواهیم از کسی حقی ضایع نشود.

-هر کاری که نیاز گناباد و نیاز درمانگاه باشد، دنبال آن هستیم و انجام خواهیم داد.

-جهت تسهیل در کار مردم، ارائه خدمت و پذیرش با کد ملی هم امکان پذیر است.

-نسبت به شهرهای دیگر کارفرمایان گنابادی خوش حساب هستند‌ و #چینی_تقدیس با هزار بیمه شده در گناباد، یکی از کارفرمایان خوش حساب و نمونه می باشد.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید