امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 27 آبان 1398 06:51
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

صدای مردم را بايد بشنوید

نماینده مردم گناباد با تاکید بر اینکه صدای مردم همان برقراری عدالت، رفاه،‌ آرامش و وحدت و کارآمدی است گفت‌: این‌ها مواردی است که انقلاب برای برقراری آنها شکل گرفت. این صدا را بشنوید.

97.2.12

به گزارش گناباد20،حمید بنایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز گفت: اکنون که کشور در شرایط خاصی قرار گرفته و دشمن جنگ اقتصادی را علیه ملت بزرگ ایران آغاز کرده بیش از پیش وحدت مسئولین برای غلبه بر تحریم‌ها و رفع مشکلات مردم احساس می‌شود.

وی افزود:‌ مردم ولی نعمت ما هستند. حضور مردم در فرایند انقلاب، دوران دفاع مقدس و مقابله با توطئه‌ها و تحریم‌ها این مناصب و مسئولیت‌ها را به ما سپرده صدایشان که برقراری عدالت، رفاه و وحدت و کارآمدی است را بشنوید. اینها مواردی است که انقلاب برای تحقق آن شکل گرفته است. در برابر خواسته‌های مردم به خصوص نسل جوان بکوشیم.

بنایی تاکید کرد: پایداری انقلاب در گرو رضایتمندی مردم، وحدت مسئولین، تحت اوامر داهیانه مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم گناباد در تذکری به وزیر صنعت و معدن و تجارت گفت: با توجه به پتانسیل‌های بالای معدن در حوزه انتخابیه اینجانب توجه ویژه ای به شهرستان‌های گناباد به دلیل موضوع اشتغال پایدار داشته باشید.

وی در تذکری دیگر هشدار داد: علی رغم پیگیری‌ها و ظرفیت‌های بالای موضوع میراث فرهنگی و گردشگری در حوزه انتخابیه اینجانب متاسفانه نه از سرمایه گذاران حمایت می‌شود و نه توجهی به حوزه گردشگری می شود.

بنایی از وزیر نیرو خواست جدیدیت بیشتری در خصوص کیفیت بخشی آب شهرستان‌های حوزه انتخابیه وی داشته باشد و گفت: علی رغم پیگیری‌های متعدد برای جبران خسارت به کشاورزان، انار کاران، زعفران کاران، پسته کاران، دامداران و استمهال وام‌های این عزیزان به خاطر خشکسالی هجده ساله و سرمازدگی هنوز اقدامی نشده است. مرغ‌داران حوزه انتخابیه با توجه به گرانی نهاده‌ها و عدم خرید گوشت در حال ورشکستگی هستند. جهاد کشاورزی و وزیر مربوطه حمایت لازم را انجام دهند.

وی در پایان از وزیر بهداشت و مدیریت اورژانس کشور به خاطر استقرار اورژانس هوایی و اختصاص بالگرد به حوزه انتخابیه تقدیر وتشکر کرد.

ايسنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید