امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 28 دی 1398 00:56
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

با کالای بی کیفیت همانند کالای قاچاق برخورد مي شود

معاون فرماندار گنابادگفت:با کالای بی کیفیت همانند کالای قاچاق برخورد خواهدشد

به گزارش گناباد20، امروز یکشنبه26 فروردين ماه97 معاون فرماندارگناباد در کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق وارزدر محل فرمانداری این شهربا تقدیر از اعضای کمیسون به خاطر نظارت بر بازار در ایام عید وکسب رتبه برتر استان در خصوص بحث گردشگری گفت:خوشبختانه به خاطر نظارت و تنظیم بازارکنترل شده در ایام عید سایر شهرستانهای استان و نیزمرکز استان تاثیر پذیر بودند.


محمد علی جعفری گفت:در بیشتر مواقع بازار گناباد با مرکز استان رقابت تنگاتنگی داردو سعی شود این رقابت ادامه داشته باشد.

وی با شاره به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت :باید سعی شود از ورود و عرضه کالای بی کیفیت در بازار جلو گیری شود وبازرسان هم نظارت کافی داشته باشند.

 

رئیس اداره اگاهی شهرستان هم در این جلسه گفت:در سال گذشته میزان کشفیات کا لای قاچاق نسبت به سال قبل ۱۰ درصد افزایش داشته است.

مهدی هاشمیان افزود: در سال گذشته ۳۱ قلم کالای قاچاق به ارزش۵۲۲ میلیون تومان که بیشتر در مسیر ترانزیت از مبدا سیستان به مشهد بوده کشف و ضبط شده است.

وی مهمترین این اقلام را ۲۸ تن برنج و یک تن سموم آفات نباتی و دو تن قرص برنج ذکر کرد و گفت:در این رابطه ۴۰ پرونده تنظیم و ۳۵ دستگاه خودرو توقیف ونیز ۵۵ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند.

قدس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید