امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 01 مهر 1398 11:51
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رشد ۵ درصدی اهدای خون گنابادی ها در نوروز۹۷

رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان گناباد گفت: در ایام نوروز۹۷ میزان اهدای خون مردم نسبت به سال گذشته ۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش گناباد20، به نقل از روابط عمومی انتقال خون گناباد سید مجتبی تجلی رئیس پایگاه انتقال خون شهرستان گفت: با توجه به حضور گنابادی های غیر مقیم، استقبال از اهدای خون در ایام نوروز در گناباد رضایت بخش بوده است.


وی افزود: با مشارکت خوب مردم امسال شاهد کمبود خون و فرآورده های آن در شهرستان نبوده ایم ولی نیاز به اهدای خون در تمام سال وجود دارد و اهدای آن را نباید منحصر به یک زمان خاص کرد.

 

رئیس پایگاه انتقال خون گناباد تصریح کرد: در ایام نوروز ۹۷ تعداد ۱۹۳ نفر جهت اهدای خون به این اداره مراجعه کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵ درصد رشد داشته است.

تجلی در پایان خاطرنشان کرد: نیازمند همکاری و مشارکت مردم و همه اقشار در این امر مهم می باشیم.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید