امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
شنبه, 03 فروردين 1398 17:57
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

از بهره برداران بخش کشاورزی گناباد تجليل شد

طی مراسمی از ۱۹ بهره بردار کشاورزی گناباد در بخش های باغبانی، زراعت دام وآب خاک تجلیل شد .

به گزارش گناباد20، امروز چهارشنبه درمحل سالن اداره ارشاد اسلامی گناباد از ۱۹ بهره بردار کشاورزی در بخش های زراعت دام واب خاک تجلیل شد.
قائم مقام مدیر ترویج جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این مراسم با تقدیر از تولیدکنندگان برتر گفت: علی رغم مشکلات و تنگناها و کاهش نزولات آسمانی کشاورزان استان با تلاش و جدیت توانسته اند تولیدات خوبی داشته باشند.

مهدی پچاز افزود :با همکاری کشاورزان و کارشناسان با ترویج روشهای نوین آبیاری کشاورزی در شهرستانها میزان هدر رفت آب کشاورزی بطور چشمگیری کاهش یافته است.

وی با اشاره به اینکه در سه سال اخیر تعداد نمونه های بخش کشاورزی خراسان رضوی افزایش یافته گفت: در سال ۱۳۹۶تعداد۱۰۷نفر از بهره برداران بخش کشاورزی استان بعنوان نمونه معرفی شده اند که از این تعداد ۱۷ نمونه در بخش ملی بوده است.

در این مراسم از ۱۹ تولید کننده برتر و غلامرضا نبی پور بعنوان چهره ماندگار در بخش قنات با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از نهاده های کشاورزی شامل انواع بذر و کود وگل وگیاه و ادوات کشاورزی به نمایش گذاشته شده بود.

قدس

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید