امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
چهارشنبه, 30 آبان 1397 04:22
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

حمایت از کالای ایرانی لازمه هم افزایی همه بخش ها است

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند هم افزایی همه بخش ها، تدبیر مسئولان و همراهی اقشار مختلف مردم است.


به گزارش گناباد20، حمید بنایی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری امسال به نوعی همه مردم را مخاطب قرار داده و خواستار ورود آنها به عرصه حمایت از تولیدکنندگان داخلی شدند و مسئولان هم وظیفه زیربنا و مقدمات حمایت از تولید داخلی را برای مردم و جامعه فراهم کنند.


وی نقش مهم مجلس شورای اسلامی را در جایگاه قانونگذاری برای بسترسازی حمایت از تولیدات داخلی و وضع قوانینی برای رفع موانع تولید و توسعه صادرات و کاهش معضل قاچاق کالا مهم شمرد و گفت: دولتمردان باید با اجرای قوانین مجلس به وظیفه خطیر خود جدی تر عمل کنند.


عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به توجه خاص رهبر انقلاب به حوزه اقتصاد در نامگذاری 10 سال اخیر گفت: تامین منافع ملی مستلزم توجه بیشتر به مقوله های امنیت، اقتصاد و پایبندی به قانون اساسی است و اقتصاد زیربنای همه بخشها است زیرا اگر با چالش مواجه شود، سایر بخشها هم دچار چالش می شود.


بنایی تصریح کرد: به برکت نظام اسلامی، کشور به ثبات و اقتدار در حوزه امنیت دست یافته و باید با توجه بیشتر به مسائل اقتصادی و از جمله تولیدات داخلی و فرهنگ سازی و مشارکت بیشتر مردم برای رونق دادن به تولید، برای کاهش مشکلات اقتصادی و افزایش صادرات برنامه جامع و مدونی داشته باشیم.


وی گفت: اگر خرید کالای ایرانی به فرهنگ تبدیل شود، شاهد رونق اقتصاد و تولید و اشتغال و کاهش معضل بیکاری و به تبع آن کم شدن مسائل و مشکلات و آسیبهای اجتماعی خواهیم بود.

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید