امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 01 مهر 1398 11:50
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

استمداد دونده بیدختی از مسئولین ورزشی شهرستان گناباد

بعد از درخشش خیره کننده امیر حسین صفری در مسابقات کشوری و اسیایی ، حالا بعد از موفقیت های رشته دوومیدانی شهرستان در کشور و اسیا، نوجوان دیگر بیدختی به امید روزهای پر از موفقیت تمرینات و تلاشهای خود را دوچندان کرده است.

به گزارش گناباد20،جوان دونده و خوش آتیه شهر بیدخت گناباد گفت: برای تمرینات در ابتدای کار با مربیان متعددی در داخل گناباد کار کردم که بنا به دلایل مختلف بخصوص نداشتن وقت و فرصت کافی مجبورشدم به صورت انفرادی در ورزشگاه های ازادی و رجایی تمرین کنم .

ابوطالب میر روزهای آخر هفته را برای تمرینات تخصصی زیر نظر مربیان و دونده های با تجربه استان به مشهد سفر می کند که با توجه به بعد مسافت و هزینه های سفر برایش مشکلاتی بوجود آورده است.

میر می گوید: در مسابقات دانش آموزان شهرستان در رشته های ۱۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر مقام اول را کسب کردم که در رشته استقامت ۳۰۰۰ متر اختلاف بنده با نفر دوم ۴۰۰ متر بود که باید خاطر نشان کنم که در ان دوره تمرینات فشرده و تخصصی نیز نداشتم.

میر از مسئولین تربیت بدنی اموزش و پرورش گناباد خواست تا در مسابقات استانی که در مشهد مقدس در اردیبهشت ماه برگزار می شود با توجه به دونده های با استعداد حاضر در مدارس ، تیم منسجم و قوی به این مسابقات اعزام نماید تا گناباد بعد از چند سال بتواند حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشد.

ابوطالب میر هم اکنون تمرینات خود را در استادیوم ورزشی دکتر نقره بیدخت انجام می دهد . میر از ارزویش نیز گفت : حضور در مسابقات ملی و جهانی که می گوید البته با تمرین و تلاش هر هدفی دست یافتنیست.

میر از تنها حامی خود در خرید وسایل و تجهیزات نیز تقدیر کرد البته با توجه به درخواست خودشان اسمی از انان نبرد.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید