امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 01 مهر 1398 11:57
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

اسکان نوروزی بیش از ۹ هزار نفر در مدارس گناباد

مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: امسال اسکان نوروزی با توجه به ظرفیت های آموزش و پرورش برعهده این نهاد بود که در مجموع بیش از ۹ هزار نفر در مدارس شهرستان اسکان یافتند.

به گزارش گناباد20 به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش گناباد، هادی محمدپور گفت:این اداره آماده سازی ۱۲ آموزشگاه، سه مرکز رفاهی و خانه معلم در سطح شهرهای گناباد، کاخک و بیدخت پذیرایی و میزبانی از مهمانان و مراجعین نوروزی را بر عهده داشته است.
محمدپور ابراز کرد: برای اولین بار آموزشگاه روستای گردشگری ریاب هم جهت اسکان نوروزی و همچنین استفاده از فضای مدرسه جهت پارکینگ گردشگران و بازارچه صنایع دستی مورد استفاده قرار گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: قریب به ۵۰ دانش آموز آشنا به زبان انگلیسی نقش راهنمای مسافرین و توریست های بازدید کننده از قنات قصبه را بر عهده داشته اند.

وی گفت: در نوروزامسال ۵۰۰ تخت جهت اسکان تهیه و با استفاده از فضاهای خوابگاه های مجهز سعی بر تکریم بیشتر مهمانان شد که در نوروز ۹۷ اداره آموزش و پرورش گناباد بیش از ۹ هزار نفر را در آموزشگاه های خود اسکان داده است

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید