امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
دوشنبه, 01 مهر 1398 11:54
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

یک سازمان مردم نهاد از نیروهای پلیس در گناباد تقدير كرد

اعضای یک سازمان مردم نهاد با حضور در پلیس راه گناباد به صورت نمادین از زحمات شبانه روزی پلیس راه کشور که موجب کاهش شدید تصادفات در ناوگان عمومی در تعطیلات نوروز شده است، تقدیر کردند.

به گزارش گناباد20، صبح امروز17 فروردين 97 فرمانده انتظامی گناباد در جمع اعضای کانون توسعه‌اندیشان گناباد گفت: تقدیر و قدر‌دانی از تلاشگران عرصه امنیت باعث ایجاد انگیزه این نیروها می‌شود و اینکه انسان حس کند که تلاشش دیده می‌شود انگیزه‌بخش است.

علی‌اکبر کیانی اضافه کرد: امسال در تعطیلات نوروز با تلاش نیروی انتظامی در گناباد سعی شد که محیط امنی برای مردم و گردشگران فراهم شود.

فرمانده پلیس راه گناباد نیز گفت: اجرای طرح سپهتن در ناوگان عمومی مسافر کاهش شدید تصادفات را در این عرصه به همراه داشته است.
محمد چرمگی اضافه کرد: قرارست این طرح در ناوگان باربری نیز اجرا شود.

گفتنی است چند راننده اتوبوس که در مسیر گناباد_تربت حیدریه حرکت می‌کردند در این مراسم مورد تشویق و قدردانی قرار گرفتند.

صادق ايزدي

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید