امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

4000 نفر در گناباد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد : 2 هزار و 705 خانوار شامل چهار هزار و 407 مددجو زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد قرار دارند.


به گزارش گناباد20،هادی آریان نژاد روز سه شنبه به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری در گفت و گو با خبرنگاران، پرداخت 270 فقره کمک هزینه تعمیر مسکن به مبلغ سه میلیارد و 710 میلیون ریال و 2 میلیارد و 615 میلیون ریال سرانه بیمه تامین اجتماعی به 162 خانوار و 64 فقره جهیزیه به مبلغ یک میلیارد و 314 میلیون ریال به زوجهای زیرپوشش را از دیگر اقدامات این نهاد ذکر کرد.


وی افزود: همچنین 336 نفر از دانش آموزان بی بضاعت گناباد از ابتدای سالجاری تاکنون 559 میلیون و 654 هزار ریال و 53 دانشجوی زیرپوشش این نهاد هم 275 میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی دریافت کردند.


وی اظهار کرد: پرداخت 2 میلیارد و 190 میلیون ریال در قالب 300 فقره کمک هزینه تغذیه کودکان دچار سوء تغذیه و 14 میلیارد 780 میلیون و 860 هزار ریال مستمری به مددجویان زیرپوشش از دیگر اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد از ابتدای امسال تاکنون به شمار می رود.


آریان نژاد گفت: تمرکز فعالیتهای کمتیه امداد امام خمینی (ره) بر محور امداد رسانی و حمایت از افراد و خانواده های نیازمند با تاکید بر حفظ کیان خانواده، کرامت و عزت نفس افراد، شناسایی نیازمندان، کوشش برای رفع فقر آنان و تکمیل و توسعه پوشش حمایتی زنان و کودکان بی سرپرست یا دارای سرپرست ناتوان، سالمندان و از کارافتادگان بوده است.


وی افزود: ترویج فرهنگ کار بین افراد و خانواده های زیرپوشش با اولویت ایجاد اشتغال برای افراد مستعد و دارای شرایط ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، توسعه بیمه ها و تامین مسکن مورد نیاز محرومان با رویکرد بهبود سطح زندگی آنان و بهره گیری از ظرفیت و امکانات سایر موسسات و دستگاههای اجرایی برای مقابله با فقر با اجرای طرحهای فقر زدایی از جمله رویکردهای این نهاد به شمار می رود.


هم اکنون 2 هزار و 705 خانوار شامل چهار هزار و 407 مددجو زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد قرار دارند.
از 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تا بیستم اسفند، هفته احسان و نیکوکاری نامگذاری شده است.

منبع:ایرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید