امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
سه شنبه, 30 بهمن 1397 23:45
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

بدهی حدود 68 میلیارد ریالی مشترکان گاز و برق در گناباد

ادارات برق و گاز گناباد بابت ارائه خدمات مستمر در سطح شهرستان در مجموع 67 میلیارد و 700 میلیون ریال از مشترکان بخشهای مختلف طلبکار هستند.

به گزارش گناباد20، رئیس اداره برق گناباد در گفت و گويي گفت: رقم بدهی مشترکان برق این شهرستان را 60 میلیارد ریال ذکر و بان کرد: از این میزان 35 میلیارد ریال مربوط به بخش دولتی است.


محمد بهشتی همچنین گفت: میزان تلفات برقرسانی در شهرستان گناباد پارسال 10.8 درصد بود اما هم اکنون دو دهم درصد کاهش یافته و هدف کاهش تلفات برق به کمتر از هفت درصد است.


رئیس اداره گاز گناباد نیز گفت: از مجموع هفت میلیارد و 700 میلیون میلیون ریال بدهی مشترکان به این بخش سه میلیارد و 410 میلیون ریال مربوط به واحدهای تولیدی، دو میلیارد و 620 میلیون ریال مدارس و ادارات و 430 میلیون ریال بدهی بخش خدمات عمومی است.


اکبر نجاتی افزود: از آغاز گازرسانی به گناباد ظرف 9 سال اخیر تاکنون با اجرای 650 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب 18 هزار و 439 علمک 34 هزار مشترک در این شهرستان از مزایای شبکه گاز برخوردار شده اند.


34 هزار مشترک گاز در مناطق شهری و روستایی و 44 هزار مشترک برق در گناباد زیر پوشش خدمات قرار دارند.

ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید