امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 23 آذر 1397 03:15
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

برخورد با 46 فقره تغییر کاربری زمینهای کشاورزی در گناباد

مسئول اداره اراضی مدیریت جهاد کشاورزی گناباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون با 46 فقره تغییر کاربری غیر مجاز زمین های زراعی به وسعت بیش از 104 هزار مترمربع در این شهرستان برخورد شد.

به گزارش گناباد20، نعمت غفوری کاخکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از ارسال پرونده 11 هزار و 540 مترمربع تغییر کاربری زمینهای کشاورزی گناباد در این مدت به دادگاه خبر داد.


وی افزود: همچنین 54 پرونده تغییر کاربری زمینهای کشاورزی به وسعت 9.2 هکتار در این شهرستان در سال گذشته اخطار گرفتند و تعدادی طرح دعوی شده در محاکم قضایی در دست بررسی است.


وی اظهار کرد: طبق ماده 10 قانون حفظ کاربری، هر گونه ساخت و ساز خارج از طرح هادی روستا و محدوده اراضی باغی و زراعی از جمله در محدوده حریم قنات جهانی قصبه گناباد بدون دریافت مجوز تغییر کاربری غیر قانونی است و با متخلفان برابر ضوابط قانونی برخورد می شود.


وی گفت: سامانه تلفنی 131 آماده دریافت گزارشهای مردمی در زمینه تخلفهای مربوط به تغییر کاربری اراضی کشاورزی است.


34 هزار بهره بردار بخش کشاورزی در 20 هزار هکتار کشتزار آبی و 1700 هکتار دیمزار گناباد فعالیت می کنند و سالانه 87 هزار تن محصولات زراعی، باغی و دامی در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف می شود.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید