امروز:
Notice: Use of undefined constant date - assumed 'date' in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42

Notice: Undefined variable: row in /home/gonabad20/domains/gonabad20.ir/public_html/templates/gonabad20/index.php on line 42
جمعه, 28 دی 1397 18:19
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

دولت نظارت بر بازار را افزایش دهد

امام جمعه گناباد: دولت باید نظارت های خود را بر بازار قوی تر کند تا برخی سودجویان دست به احتکار و یا گران فروشی نزنند.


به گزارش گناباد20،حجت الاسلام حسن صادقی نسب اظهار کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد تغییر قیمت برخی محصولات در بازار هستیم که بدون هیچ دلیلی گران شده اند.

وی افزود: تا زمانی که چیزی در کشور تصویب نشده نباید مسئولین آن را رسانه ای کنند زیرا بر جامعه تاثیر می گذارد و باعث نگران جامعه می شود.

امام جمعه گناباد ابراز کرد: در چند روز گذشته شاهد مصاحبه برخی مسئولین در خصوص افزایش قیمت بنزین هستیم که همین صحبت تاثیر خود را در جامعه گذاشته و برخی اجناس را گران کرده اند در صورتی که هنوز بودجه و افزایش قیمت بنزین تصویب نشده است.

صادقی نسب با اشاره به برخی اتفاقات ناخوشایند در بازار که باعث ناراحتی مردم شده افزود: دولت در این بازه باید نظارت های خود را قوی تر کند تا برخی سودجویان دست به احتکار و یا گران فروشی نزنند.

امام جمعه گناباد با تاکید بر نظارت ها اظهار کرد: مردم نیز نباید تا چیزی در مجلس مصوب نشده به شایعات توجه کنند زیرا گسترش حرف نادرست گناه است.

وی افزود: مسئولین در جلسات خصوصی در این موضوعات صحبت کنند نه این که چیزی نه تصویب شده و نه ابلاغ و در حد یک پیشنهاد است را رسانه ای و جو را برهم زنند و باید مراقب مصاحبه های خود باشند که بر مردم چه تاثیری می گذارد.

منبع:مهر

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید