امروز: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 05:27
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

انتقاد فرماندار گناباد از ادارات جهت مانع تراشی برای جذب سرمایه گذار

فرماندار گناباد از مانع تراشی و سنگ اندازی در جذب سرمایه گذاری توسط برخی ادارات انتقاد و بیان کرد: نباید با پمپاژ ناامیدی موجبات کاهش جذب سرمایه گذاری را در این شهرستان فراهم کرد.
 به گزارش گناباد20، محمدعلی نبی پور روز سه شنبه در نشست شورای اداری گناباد افزود: در حالی این معضل مشکلات متعددی برای جذب سرمایه گذار در شهرستان ایجاد کرده که باید با پرهیز از نگاه منفی و با اقدام فرهنگ سازی بیشتر برای جذب سرمایه گذاران تلاش کرد.

وی روانسازی جذب سرمایه گذار را مهمترین وظیفه مسئولان ذکر و بدون توضیح بیشتر بیان کرد: ضعف در رقابت پذیری و شناخت بازار هدف و توجه نداشتن به فناوریهای روز از دیگر عوامل مهم رکود، تعطیلی و ورشکستگی برخی واحدهای صنعتی و تولیدی به خصوص تولیدکنندگان مواد غذایی در گناباد است.
فرماندار گناباد ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان تاکید رهبر معظم انقلاب از رویکردهای مهم دولت دوازدهم است که باید محور اصلی فعالیت مدیران بخشهای مختلف باشد.
172 واحد صنعتی در بخشهای صنایع کانی فلزی و غیرفلزی، صنایع غذایی، شیمیایی و سلولزی در شهرستان گناباد فعالیت دارند. برای راه اندازی آنها هزار و 273 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و برای سه هزار و 284 نفر بطور مستقیم و دو برابر این تعداد بطور غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید