امروز: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 05:29
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

ساخت دستگاه میز پرداخت پرس ایزواستاتیک در گناباد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: دستگاه میز پرداخت پرس ایزواستاتیک برای نخستین بار توسط گروه فنی و مهندسی شرکت صنایع چینی تقدیس این شهرستان طراحی و ساخته شد.

هادی ایزدی روز پنجشنبه در مراسم رونمایی این دستگاه گفت: طراحی و ساخت این دستگاه توسط متخصصان بومی یک میلیارد ریال هزینه معادل یک ششم هزینه نمونه خارجی آن داشت.


وی ادامه داد: با ساخت دستگاه میز پرداخت پرس ایزواستاتیک ز خروج پنج میلیارد ریال ارز از کشور جلوگیری شد. این دستگاه در تولیدات محصولات چینی و به جای چهار ربات، کار پرداخت فرآورده های ظروف تولیدی را انجام می دهد.


فرماندار گناباد نیز نگاه تولیدکنندگان به بازارهای هدف را از اصول اقتصاد مقاومتی ذکر و بیان کرد: دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی و اشتغال به دنبال تسهیلگری برای تولیدکنندگان و کارآفرینان به منظور خروج از وضعیت رکود اقتصادی است.


محمدعلی نبی پور افزود: تعهد و صداقت نیروهای کار گنابادی باعث افتخار، بالندگی و کمک به توسعه و افزایش رضایت مندی کارآفرینان غیربومی است.


مهدی مرادی قائم مقام شرکت تولیدی صنایع چینی گناباد نیز نبود زیرساختهای مانند فرودگاه و دوری از بازار مصرف و مواد اولیه را از مشکلات مهم تولیدکنندگان در شهرهای محروم و کم برخوردار مانند گناباد دانست.

ايرنا

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید