امروز: چهارشنبه, 24 مرداد 1397 05:29
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

همايش دانشجويان گنابادي سراسر كشور برگزار شد

همايش دانشجويان گنابادي سراسر كشور با حضور دانشجويان و مسئولين شهرستان سه شنبه شب در تالار علامه بهلول دانشگاه آزاد برگزار شد.
 به گزارش گناباد20،امام جمعه شهرستان گناباد در این مراسم گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی یک بخش مهم آن به دانشجویان و تلاش آنها برمی‌گردد حجت‌الاسلام حسن صادقی اضافه کرد: یکی دیگر از محورهای اقتصاد مقاومتی مردم هستند که با خرید کالاهای داخلی به تحقق این اقتصاد کمک کنند.


وی گفت: خریدن کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل وجود دارد باید حرام و غیر شرعی تلقی شود.

فرماندار گناباد نيز در اين مراسم گفت: دانشجویان باید ارتباط خود را با مدیران شهرستان قوی‌تر کنند و تاثیر‌گذاری خود را در تحولات شهرستان نشان بدهند.


محمدعلی نبی‌پور ادامه داد: مقام معظم رهبری توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان را از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی اعلام کردند که دانشجویان می‌توانند در این زمینه تاثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه دولت در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی ریل‌گذاری مناسب را انجام می‌دهد، گفت: دانشجویان می‌توانند در خصوص دانش و نیروی انسانی مورد نیاز نقش خود را ایفا کنند.


نبی‌پور با خطاب قرار دادن دانشجویان حاضر ادامه داد: دانشجویان باید ارتباط خود را با مدیران شهرستان قوی‌تر کنند و تاثیر‌گذاری خود را در تحولات شهرستان نشان بدهند.

مدیر شتاب‌دهنده کسب و کار دانشگاه فردوسی مشهد نیز گفت: هر کسی که می‌خواهد وارد کسب کار شود باید شرایط و قابلیت‌های محل زندگی خود را بشناسد.

مصطفی مکارم با اشاره به حوزه کاری شتاب‌دهندگان کسب و کار اضافه کرد: شتاب‌دهندگان کسب و کار معمولا وسیله ارتباط بین سرمایه‌گذاران و ایده‌پردازان می‌باشند.


وی ادامه داد: یکی از اشتباهات قشر عظیمی از دانشجویان این است که فکر می‌کنند باید بعد از فارغ‌التحصیلی به دنبال شغل باشند در صورتی‌که توجه به انتخاب شغل باید قبل از رسیدن به 18 سالگی در ذهن ما شکل بگیرد.

به كانال تلگرامي گناباد 20 بپيونديد https://t.me/joinchat/AAAAADxuaQc_SSb48X7T8A

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید