امروز: دوشنبه, 01 مرداد 1397 04:23
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

مردم گناباد باید در بحث مبارزه با بی‌حجابی به خود افتخار کنند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: مردم گناباد با وجود بهلول گنابادی به عنوآن پرچم دار مبارزه با کشف حجاب باید به خود افتخار کنند.
 

به گزاش گناباد20 و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدهاشم موسوی‌ امروز در راهپیمایی روز ملی حجاب و عفاف در گناباد اظهار داشت: مجاهد علامه بهلول یک تنه در مقابل بی‌حجابی و ترویج فرهنگ غرب ایستاد.


وی ادامه داد: باید وجوه شخصیت این مجاهد بزرگ برای نسل امروز شناخته شود که متاسفانه در این مورد کم‌کاری شده است حتی در شهرستان گناباد نیز اقدامآتی در خور عظمت شخصیت این مرد صورت نگرفته است.


موسوی‌نیا حجاب و عفاف را از مصادیق اساسی فرهنگ اسلامی دانست و گفت: بعضی از روشنفکران می‌خواهند حجاب را یک موضوع شخصی جلوه بدهند در صورتیکه حجاب کاملا یک موضوع اجتماعی می‌باشد و در همه شئونات جامعه تاثیر‌گذار است.


وی با بیان اینکه ثواب شرکت در راهپیمایی روز ملی حجاب از حضور در مراسم عزاداری عاشورا کمتر نیست گفت: حجاب و عفاف از شعایر الهی است و دفاع از آن حمایت از حکم و دستورات الهی است.


ایشان ادامه داد: گروهی از فمینیست‌ها در خصوص قبح‌زدایی از روابط مرد و زن می‌باشند تلاش می‌کنند که در این خصوص امر امام خمینی(ره) در این خصوص لازم‌الاجرا است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه سپاه گناباد با اشاره به قانون حجاب و عفاف گفت: وقتی این قانون در زمان یکی از دولت‌های گذشته مطرح شد، آقایان گفتند ما اعتقاد به جنگ فرهنگی نداریم که این ایستادگی در مقابل نص قرآن است.


وی با بیان اینکه متاسفانه قانون حجاب و عفاف هنوز اجرا نشده است، گفت: یکی از کارشناسان غربی می‌گوید باید خانواده‌های ایرانی را مورد هدف قرار داد.


موسوی‌نیا گفت: غرب از طریق رسانه‌های خود درصدد متلاشی کردن خانواده به ویژه زنان هستند.


وی عفاف را نیروی باطنی نگهدارنده انسان از بی‌حیایی دانست و گفت: حجاب و عفاف هر دو با هم واجب الهی است و باید مورد توجه قرار داد.
موسوی‌نیا تنها استفاده از چادر و پوشش را برای حفظ حجاب و عفاف کافی ندانست و گفت: در اسلام حتی نوع رفتار و حرف زدن خانم‌ها مشخص شده است که باید رعایت شود.


وی با انتقاد از بعضی برنامه‌های صداوسیما گفت: بعضی از برنامه‌های صداوسیمای را که تماشا می‌کنیم فکر می‌کنیم داریم برنامه‌های ماهواره‌ای را تماشا می‌کنیم.


موسوی‌نیا گفت: در بعضی از برنامه‌های تلویزیونی زن و مرد مجری با هم گل و بلبل هستند و به طرز ناجوری حرف می‌زنند خوب اینها بر دختران و زنان ما تاثیرگذار است.


وی گفت: فیلم‌های سینمایی که ساخته می‌شود هرگز معرف یک زن با حجاب و عفیف نیست.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید