آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

شورای چهارم نتوانست انتظارات مردم شهر گناباد را برآورده کند

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گفت: شورای چهارم شهردار خوبی را به کارگیری کرد و خودشان هم افراد متخصص و با تجربه‌ای بودند اما به نظر بنده آن‌ها نتوانستند انتظارات مردم شهر گناباد را تامین کند.

 

به گزارش گناباد20 سیدعلی اکبر آقائی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه حل مشکلات و نابسامانی های شهر گناباد تلاشی بیشتر از حد شورای چهارم را می‌طلبد، گفت: مردم بایستی تقاضاها و انتظارات خود را بالا نگه داشته و درخواست‌های خود را از شورای شهر مطالبه کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با یک نگاه بلندتری که توأم با همگرائی و همکاری بین مسئولین و آحاد مردم باشد سطح شورای پنجم بسته شود.

آقائی افزود: شورای پنجم، شورایی قانون مدار و برنامه محور با مدیریتی بسیار قاطع و شهرداری خوش اخلاق و پاسخگو خواهد بود و ما از مردم انتظار داریم که حل مشکلات شهر را از اعضای شورا مطالبه کنند.

منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: شهر گناباد دارای یک پارک وسیع، شهربازی، خیابان‌های منظم و آسفالت درستی نبوده و همچنین اینکه نظافت و جمع آوری زباله ها در آن به درستی انجام نمی شود.

وی با بیان اینکه با این روند در آینده شاهد مهاجرت مردم و متروکه شدن خواهیم بود، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم همه این مسائل و مشکلات را ساماندهی کرده و به خواسته‌های مردم که به ما منتقل می‌شود رسیدگی کنیم.

این منتخب مردم گناباد در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر با بیان اینکه قنات قصبه همچون دیگر طرح‌های میراث فرهنگی جزء طرح‌های مهم گردشگری کشور بوده، عنوان کرد: سعی خواهیم کرد در این شورا با تشویق بخش خصوصی زیرساخت‌های گردشگری شهر گناباد را با کسب مجوزات لازم از شهرداری فراهم کنیم.

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ghazaliyateghasemi02
#کتابشناسی گناباد"
قابل توجه نویسندگان محترم گنابادی
با سلام و عرض ادب
به اطلاع می رساند، کتابی با عنوان "کتابشناسی گناباد" با هدف معرفی کتابهای نویسندگان و مترجمان گنابادی در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد .
لطفاً از شما نویسنده محترم گنابادی دعوت می شود، چنانچه در این خصوص اطلاعاتی تاکنون ارسال نکرده اید و یا با شما تماس گرفته نشده است، جهت درج اطلاعات کتابهای شما در کتاب فوق، موارد زیر را به مهندس پدرام تحویل دهید:
دو نسخه از کتابها
 یک قطعه عکس 4*3 رنگی زمینه سفید
 زندگینامه مختصر نویسنده(حداکثر دو خط )
 زندگینامه نویسنده(حداکثر یک صفحه A4)
 شرح مختصر کتاب (حد اکثر سه خط)
 شرح خلاصه کتاب (حداکثر یک صفحه A4)
 شماره تماس نویسنده
—------------------------------------------------------------------------------------------
شماره تلفن تماس و هماهنگی:
09155339481
لطفاً به سایر نویسندگان گنابادی که می شناسید هم اطلاع رسانی بفرمایید.
با تشکر گروه نویسندگان "کتابشناسی گناباد"
محل تبلیغ شما
منتظر تبلیغات شما هستیم
براي درج تبليغات خود با ما(ارتباط با ما)تماس بگيريد
متن و عكس تبليغ خود را به آدرس info@Gonabad20.ir ارسال نمائيد