امروز: دوشنبه, 28 خرداد 1397 13:38
آخرین مطالب سایت گناباد20
پروژه های شهرستان (پربازدید)

رفع تصرف بیش از ۲۵۵ هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان گناباد

01رئیس اداره راه و شهرسازی گناباد از اجرای حکم و رفع تصرف بیش از ۲۵.۵ هکتار از اراضی ملی در گناباد خبر داد.

به گزارش گناباد20،محمدحسین ضیایی کلات با اعلام این خبر افزود: با توجه به گزارش‌های مردمی و بازرسی‌ها و گشت‌زنی‌های یگان حفاظت اراضی شهرستان گناباد در اراضی ملی این شهرستان، موفق به اطلاع از یک مورد رفع تصرف وسیع اراضی ملی شهرستان به وسعت ۲۵۵ هزار و ۶۲۲ مترمربع شدیم.

وی اضافه کرد: ارزش این اراضی طبق برآورد کارشناسان، بیش از ۶۰ میلیارد ریال است که متهم به دلیل استفاده غیرقانونی از این اراضی، به پرداخت جریمه نقدی به دولت و بیت‌المال نیز محکوم شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد ادامه داد: پس از طی مراحل اداری و ارائه شکایت از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد به دادستانی، حکم بر خلعید و رفع تصرف این اراضی در اسرع وقت و با همکاری کامل دادستانی محترم شهرستان صادر شد.

وی در پایان تأکید کرد: اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد با همکاری یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن، همواره بر صیانت و حفظ حقوق بیت‌المال تأکید جدی دارد که در این راستا همواره در حال رسیدگی به پرونده‌های مختلف تخلفات زمین‌خواری و تصرف اراضی است.

اداره شهرسازي خراسان رضوي

 

نوشتن دیدگاه

با سلام و احترام به تمامی مخاطبین فهیم و البته صبور پایگاه خبری و اطلاع‎رسانی شهرستان گناباد- گناباد20
به استحضار این عزیزان می رساند، علی‌رغم اهتمام تحریریه‎ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی دیدگاهها، درج نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی‎ها و سیاه‎نمایی های مغرضانه باشد میسر نمی باشد.
درصورتی که پیشنهاد و یا مطلبی دارید که نیاز به پیگیری و ارتباط می باشد تلفن و یا آدرس ایمل خود را درج فرمایید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید